Adetliyken idrar testi pozitif

ReyhanDemir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2020
158
71
24
Mrb kızlar size bir şey soracağım ben Adetime 3 gün kala test yaptım silik bir çizgi çıktı kan vermeye gittim kanda çıkmadı ondan kaç gün sonra adet oldu ve sürekli mide bulantım var Normalde Adetim 5 gün sürüyor bu sefer 10 gün sürdü ve hala Ara ara lekelenmelerim oluyor dayanamadım Dün tekrar testi yaptım Yine testim silik bir çizgi çıktı Sizce bu ne olabilir Teşekkür ederim

Hamile olsanız kanda çıkardı diye düşünüyorum çünkü ilk kana düşüp sonra idrarda gösterir testi atarsanız daha iyi yorum yapabiliriz

kimyasal geçiriyosunuz sanırım.değer düşük olduğu için kanda çıkmamış olabilir mi?

Merhaba canım. Kullandığın herhangi bir ilaç oldu mu

Bende 2 yıldır istiyorum canım. Femara ile tedaviye başladım onun öyle bir etkisi du bende belki seninde aynıdır diye düşündüm. Doktor un ne diyor gebelik için bir sorun yok mu
Hayr kulnmyorum ve 5 yıldır anne olmak ıstiyorum ve birtürlü olamıyorum o yuzden en ufak bi umut bile bni mutlu ediyor ve heyecanlandırıyor

Sanırım Kimyasal gebelik geçirdiniz. Benim de öyle olmuştu. Adetin beşinci günü testim silik şekilde çıktı. Adetim diğer adetlerimden farklı olarak on gün sürmüştü. Hala pozitif çıkması beta değerinin tamamen sıfırlanmamış olmasından dolayı. Yine de bir kadın doğuma gidin isterseniz içiniz rahat eder

Benm eşimden sorun olduğu için hamile kalamıyorum azosprm hastası eşim o yuzden olamıyor çocugum
Geçmiş olsun canım. Keçiboynuzu özü tüketsin eşin. İbrahim Saraçoğlu nün kürlerini dene. Allah verir şifamızı inşallah. Benim eşimin de sperm sorunu vardı hipofiz bezi ile ilgili sıkıntı vardı. 11 aydır iğne kullanıyor. En son verdiğimiz sonuç çok iyi geldi inşallah dizinde sonuçlar güzel gelir. Rabbim isteyen bakabilecek herkese nasip etsin inşallah

Allah şafi isimle şifa versin inşallah Rabbim herkse hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

sizce gebelik varmi

Eklentiler

• 20210612_114605.jpg
    37,3 KB · Görüntüleme: 84
  • 20210612_114600.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 62
  • 20210612_114558.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 85
Iyi gunler benimde esimin hipofiz bezinde tümör var sadece kloman ve dostinex kullanıyoruz 3 4 aydır. Onun öncesinde de sadece iki ay klomankullanarak tup bebek denemiştik. Şimdi şu son bir kaç aydır hep 0 sayımız. Bende iğne falan vermelerini bekliyordum ama şimdilik hapla ilerliyoruz benim merak ettiğim şu sizin de sayınızda böyle büyük bir sıkıntı var mıydı? Küçücük de olsa umut bulmak için yazıyorum kusura bakmayın profilinize girdim konuyla ilgili birşey okuyamadım onun için burdan soruyorum kusura bakmayın.

Merhaba. Estağfurullah kusurluk birşey yok. Eşimin sayıları aşırı düşüktü. Hangi bölüme gidiyorsunuz siz bilmiyorum ama biz tıp fakültesinde endokrinoloji bölümüne gittik uzun süre uğraştık. Özel bir hastanede direkt tüp Bebek tedavisinde kullanılan ilaçları yazmıştı doktor devam etmedik o doktora. Fakülteye gittik doktorumuz da Edirne nin en iyi doktoruymus sağolsun çok ilgilendi testler falan yapti hemen iğneye başladı. Sonuç güzel oldu Allah'ın izniyle. Umutsuz olmayin lütfen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…