adetleri düzensiz olup beklenen adet tarihleri gecenler...buraya...

merhaba kızlar ben ne yazıkki size güzel bir haber veremiyorum
burda yazdıgımın ertesi günü adet oldum
hayırlısı dıyorum
arzum tebrıkler :)

merhaba canim hg topigimize:) senin gunlerimi sasiyior yoksa 1 ay olup 1 ay olmuormu nasil? bide o doktorun verdigi ilac adet sokturucumu kullanmadim hic bilmiorum:) bide o kist nasil yok olup snra geri geliyor anlamadim doktorlar ne diyor bu konuda kist hakkinda bi bilgim yok ama bi olup bi kaybolmasi enteresan...

ilk defa ilaç kullanıyorum. hiç bu kadar gecikmemişti. testler de negatif. hayırlısı artık. bir ay daha bekleyecez(( önerin için sağol

hayırlısı dıyorum

canim hic uzulme bidahaki aya insallah ALLAHTAN UMIT KESILMEZ elbet bi zamani var ALLAH HAYIRLI ZAMANDA SAGLIKLI VE HAYIRLI EVLATLAR NASIP ETSIN HEPIMIZE AMIIIIINN:)

normalde 33 günde bir olurdum. son 6 aydır bu kistle uğraşıyorum. bir ay çok büyüyor sonra kendiliğinden yok oluyor. dr bünyen yapıyor diyor. ama gebelik de olmuyor. belki de buradaki dr anlamıyor diye düşünmeye başladım. tayinimizin çıkmasına az kaldı. bu yaz inşallah iyi bi dr bulacaz.

ewet iyi bi doktor bulman daha iyi ve bide bi kac doktora git belki bu doktor yaniliyordur:S UMARIM SENDE HAMIS KALIRSIN:) TABI BENDE:))

hayırlısı dıyorum

of of yine husran hep husran demekki bende olacam adet yakinda benimki de 11 gun gecti test yaptim negatif neyse bozma moralini kaldigin yerden devam

aynen 3 ay geçmiş oldu böylece kısmet artık ne diyim hayırlısı olsun
benım tek ıstedıgım adetlerım duzenlı olsa boyle her ay aynı sorun ondan bıktım

aynen 3 ay geçmiş oldu böylece kısmet artık ne diyim hayırlısı olsun
benım tek ıstedıgım adetlerım duzenlı olsa boyle her ay aynı sorun ondan bıktım

doktora gittinmi duzeltemiyorlarmi adetini benimkide duzensizdi turkiyede bir doktora gittim ilac verdi duzeldi.

ben 2 ay doğum kontrol hapı kullandım kavga dövüş. bana zararlıydı ama doktoru uyarmama rağmen verdi. haplardan sonra 1 ay normal oldum,şimdi de 11 gün gecikti. geçen hafta test yaptım silik çıktı ama hamile olmam için mucize olması gerekir biliyorum.
dün dra gittim ve kavga ettim, hakan topalismailoğlunu asla kimseye tavsiye etmiyorum. Böyle hassas bir konuda başından savdı adeta,muayene bile etmedi.
parayı bastırıp muayenehaneye gidince ayaklarınıza kapanırlar ama devlet hastanesinde köpek muamelesi görürsünüz. ilgili makama şikayet ettim kendisini.

İstanbul da adam gibi bir dr alıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum

selam kizlar bende yine doktora gittim ilaca devam bakalim hayirlisi canlar:)

merhaba kızlar bende sizin gibi adet düzensizliği çekiyorum.35 günde bir oluyorum ama bazen değişiyor.son aylarda 35 günü geçmezdi erken olurdu geç olmazdı.en son 10 martta adet oldum.hala yok.idrar testi yapıyorum negatif çıkyor.yine bi gecikme mi yoksa bebek mi diye düşünürken kafayı bozcaz valla.çarşamba günü kan testine gitsem çıkarmı acaba

bende 33 bazende 35 sanirsam bi kere 5 gun gecikti idrar testi negatifti adet oldum ama kan testi yapsan hic olmassa rahatlarsin ne warsa cikar canim...sonucu yaz bizede olurmu...

tamam canım yazcam mutlaka ama her dakika fikrim değişiyor ki.bi gideyim test yapatırayım diyorum.bir bekleyeyim negatiften korkuyorum.ama çarşamba yapçam heralde.hiç adet olucakmışım gibi değilim umutlandıran tek şey o.normalde olsa göğüslerim şişer karnım şişer sancılarım olur daha 10 gün önceden.bu kez hiç belirti yok.

kan testini yap ne warsa cikar canim iyi kotu herseyin hayirlisi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…