adetleri düzensiz olup beklenen adet tarihleri gecenler...buraya...

ben geldim kızlar
o kadar umutlu gıtmedıgım halde yapınca cok umutlandım bi an cunkı sılık bı sekılde 2. çizgide cıktı ilk defa..ama sonra silindi gitti çok şaşırdım ilk başta nerdeyse eşimi çagıracaktım..sonra bi baktım yokoldu..kısmet ne diyim olmadı yani

canım senin günün geçti mi?

ama ikinci cizgi ciktiysa hamilesindir demektir silindiyse test bozuk demekki baska yokmu bol bol su icte bida gelsin idrarin bitane daha yap ay kirmizilar dalga gecior bu testlerde bizle dalga gecmeye basladi:KK47:umidini kesme canim daha kirmizilar ortada yok aslinda kan testi yaptirsan kokten rahatlarsin ama seni umitlendirmek gibi olmasin ama bana hamilesin gibi geldi:)

şu an hakıkaten garip bi haldeyim test kafamı karıştırdı gecen ıkı tane almıstım bırın gecen oersembe yapmısıtm ıste sımdı baskada yok..ilk başta nerdeyse bagıracaktım hamıleyım diye birde baktımki silindi gitti ya :S gecen ayda yaptım ben test hıc boyle olmadı test bozuk olabılır belkı kan testi yaptırmakta istemiyorum cunkı olumsuz cıkarsa bu kez takmaya baslarım gıbı gelıyor..napım yok oyle bısey dıye dusuneyım en ıyısı offfff offfffff :S kafam karıştı

size birsey paylasayim :) simdi ben ewlenmeden once calisirken karsi magazada bi abla calisiyordu ve baktim kilo almis ve hep bitkin dedimki bigun yoksa hamilemisin ben oyle deyince oda test yapmis gebe cikmis ama solemedi bana snra bi gun bole is yerimdeki arkadasim 2 parmagini uzatti birini sec dedi bende sectim oda sevgilisi arayacak aramayacak onun testini yapior parmakla:KK1:sanirim arayacak dedigi parmagi secmisim snra ablada bizden gordu heralde geldi yanima dedi birini sec bende dedim yoksa hamilesinde kizmi oglanmi cinsiyetmi belirlion ablanin agzi acik kaldi sasirdi tahminim dogruymus yani hem hamile oldugunu bildim hemde cinsiyet tahminini:) icimden bi ses deniz kizi hamilesin gibi geliyor insallah o ablaninki gibi dogru tahmin ederim:):KK1:

şu an hakıkaten garip bi haldeyim test kafamı karıştırdı gecen ıkı tane almıstım bırın gecen oersembe yapmısıtm ıste sımdı baskada yok..ilk başta nerdeyse bagıracaktım hamıleyım diye birde baktımki silindi gitti ya :S gecen ayda yaptım ben test hıc boyle olmadı test bozuk olabılır belkı kan testi yaptırmakta istemiyorum cunkı olumsuz cıkarsa bu kez takmaya baslarım gıbı gelıyor..napım yok oyle bısey dıye dusuneyım en ıyısı offfff offfffff :S kafam karıştı

o zaman yarin yeni bir test al ve yine yap:) adetlerin bayagi gecikmis hem o koyu kanda yerlesme kanamsi gibi hem herkeste olmuorki hamilelik belirtisi hamileysen bile daha yeni goguslerinin agrisi hamileliktende olabilir:) pozitif dusun sekerim yilmak yok:))

size birsey paylasayim :) simdi ben ewlenmeden once calisirken karsi magazada bi abla calisiyordu ve baktim kilo almis ve hep bitkin dedimki bigun yoksa hamilemisin ben oyle deyince oda test yapmis gebe cikmis ama solemedi bana snra bi gun bole is yerimdeki arkadasim 2 parmagini uzatti birini sec dedi bende sectim oda sevgilisi arayacak aramayacak onun testini yapior parmakla:KK1:sanirim arayacak dedigi parmagi secmisim snra ablada bizden gordu heralde geldi yanima dedi birini sec bende dedim yoksa hamilesinde kizmi oglanmi cinsiyetmi belirlion ablanin agzi acik kaldi sasirdi tahminim dogruymus yani hem hamile oldugunu bildim hemde cinsiyet tahminini:) icimden bi ses deniz kizi hamilesin gibi geliyor insallah o ablaninki gibi dogru tahmin ederim:):KK1:

ay inşallaaaaaaah dogru bir histir içindeki..gönlüm hem biraz gecsede su aldıgım kılolardan bır kurtulabilsem diyor bir yandanda aman hemen olsun diyor..hayırlısı olsun bakalım napalım beklicez artık sonuc bakalım kırmızı mı bebiş mi olacak..inşalllaaaah seninde gönlüne göre olur herşey canım

o zaman yarin yeni bir test al ve yine yap:) adetlerin bayagi gecikmis hem o koyu kanda yerlesme kanamsi gibi hem herkeste olmuorki hamilelik belirtisi hamileysen bile daha yeni goguslerinin agrisi hamileliktende olabilir:) pozitif dusun sekerim yilmak yok:))

tamam bakalım pozitif düşünelim pozitif olsun..artık hemen yarın yapmam ama bı kaçgun daha beklerım olmadı öyle bakarız tekrar :)

ayy canımm bende hamile kalmışmıyımdır acep ne dersin :KK9:

insallah ALLAH herkesin gonlune gore versin...o zaman bi kac gun daha bekle bidaha test yap ay senden once ben catlarim heralde burda meraktan:) insallah dogru tahmindir yine:) bu arada fazla kilolarinmi var kac kilosun boyun kac:) bende dert bitmiorda:))kilomlada sorunluyum ev isleriylede diger konumu okursan sewinirm hem kafa dagitmis oluruz sende pozitif dusun :))

insallah ALLAH herkesin gonlune gore versin...o zaman bi kac gun daha bekle bidaha test yap ay senden once ben catlarim heralde burda meraktan:) insallah dogru tahmindir yine:) bu arada fazla kilolarinmi var kac kilosun boyun kac:) bende dert bitmiorda:))kilomlada sorunluyum ev isleriylede diger konumu okursan sewinirm hem kafa dagitmis oluruz sende pozitif dusun :))

bende çok kilo aldımm evlendikten sonraa :KK14: yürüyüş yapmak istiyorum ama arkadaş yok tek sevmiyorum öyle kaldı iyice kilo aldım:KK5:

inşallah inan bende düşünmemek için bu aralar sürekli misafir cagııryorum arkadaşlarımla görüşüyorum falan dusunmemek ıcın sırf :)
benım boyum 1.70 zaten asagıdada kılo cızelgem var
canım ben evlendıkten sonra vajınısmus durumu yasadım ve 7 ay gıbı bı surede 63 lerden 80 lere geldim öyle bir duurum var yanı bende birde..şimdi atlattım işte ama kılo veremedım daha pek
sende benım konumu oku..kiloyla ilgili oda sende onu takip et olur mu..
sımdı ben cıkıyorum tekrar görüşürüz inşallah gelişme olursa yazarım..
seni tanıdıgıma gerçekten sevindim :)

inşallah inan bende düşünmemek için bu aralar sürekli misafir cagııryorum arkadaşlarımla görüşüyorum falan dusunmemek ıcın sırf :)
benım boyum 1.70 zaten asagıdada kılo cızelgem var
canım ben evlendıkten sonra vajınısmus durumu yasadım ve 7 ay gıbı bı surede 63 lerden 80 lere geldim öyle bir duurum var yanı bende birde..şimdi atlattım işte ama kılo veremedım daha pek
sende benım konumu oku..kiloyla ilgili oda sende onu takip et olur mu..
sımdı ben cıkıyorum tekrar görüşürüz inşallah gelişme olursa yazarım..
seni tanıdıgıma gerçekten sevindim :)

walla bende cok sewindim:) ayni kafadaniz:)) tamam takip ederim konunu canim gorusuruz hayirli haberlerini bekliorum hayirli geceler ALLAHA EMANET OL...kilolarida sorun etme nasil olsa verirsin ALLAH BASKA DERTLER VERMESINN...bakma ben kendime dert ariom SÜKÜR HALIME:)

en yakın arkadaşımın 2 ay 3 ayda bir geliyordu adeti.
test yapmamışta hiç midemi üşüttüm diye doktora gitti 3,5 aylık hamile olduğunu öğrendi :KK1:

(bu arada mesaj sayım 100 olmadığı için mesajına cvp veremiyorum)
100 leyince mesajına çok komik birşey anlatçam :KK52:

en yakın arkadaşımın 2 ay 3 ayda bir geliyordu adeti.
test yapmamışta hiç midemi üşüttüm diye doktora gitti 3,5 aylık hamile olduğunu öğrendi :KK1:

(bu arada mesaj sayım 100 olmadığı için mesajına cvp veremiyorum)
100 leyince mesajına çok komik birşey anlatçam :KK52:

:)) hg topige insallah bizede nasip olur:) bende gidip doguracagim gunun geldigini ogrenirim:)) hadi bakalim merak ettim :))

anam hurma ye durmadan. Doğumu çok kolaylaştırıyor diyorlar:KK23:
Bebiş kızmı erkekmi? Merak ettim :87:

ayy allahmı soylettı ne daha ortada bebıs yok ugrasıorum daha :)) kalınca bol bol yerım hurma saglıklı olsunda kız erkek allaha kalmıs:)) ben kendı kendıme hayal kuruom daha sen demısın ya gıttı 3,5 aylık oldugunu ogrenmıs espırı olarak yazdım bende doguracagımı ogrenırım dıe sankı hamılelıkten haberım yokta doktor hamılesın doguracan desın dıe:))oyle espırı:))

X