adetleri düzensiz olup beklenen adet tarihleri gecenler...buraya...

hihihi ben bu gece istihareye yatayım... diyeceğimde yatamamki
yüzüne bi güzellik geldimi mesela cildin parlıyormu. en ilk ilk ilk belirti bu oluyorda

hihihi ben bu gece istihareye yatayım... diyeceğimde yatamamki
yüzüne bi güzellik geldimi mesela cildin parlıyormu. en ilk ilk ilk belirti bu oluyorda

yok daha yeni bitti regl bu konuyu reglim gelmeden once acmistim :)) bidaki sefere insallah:))

yok daha yeni bitti regl bu konuyu reglim gelmeden once acmistim :)) bidaki sefere insallah:))

olur olur sıkma canını :) o şimdi bir yerlerden bakıp senle saklanmaç oynadığını düşünüyordur :93:
elbette sobeleyeceksin. sadece doğru zamanın gelmesi gerek :78:

sağol canım arkadaşım çok istedim çok bekledim biliyosun.. Sonunda Rabbim bana da layık gördü anneliği... Allah isteyen herkese versin... sana da verdi Allahım çok mutluyum şaşırıyorum anlatılmaz bi huzur var içimde

günaydınnn 12. günüm ve hala adet olmadım..gene bilgi vericem sana canım :))
senin ne zamandı adet tarihin

günaydınnn 12. günüm ve hala adet olmadım..gene bilgi vericem sana canım :))
senin ne zamandı adet tarihin

sen gunaydinn demissin canim ben simdi okudugum icin iyi aksamlar:) benim gecti adet gunum 29 uydu we oldum bu ayda bakalim ne zaman olacam gunleri sasiyor :)) bu arada banami sordun cvb verdim ama:))

evet canım sana sormustum zaten
inşallah sen hamilesindir arzum
sanırm ben değilim bugün geldi gelecek gibi duruyor :)

merhaba kizlar bende araniza alin cok dertliyim bende guzel haberi bekliyom am gelmiyor biktimmmmmmmmmm.napicaz biz kadinlar boyle adetim 6 gun gecti hep negatif hep negetif

merhaba kizlar bende araniza alin cok dertliyim bende guzel haberi bekliyom am gelmiyor biktimmmmmmmmmm.napicaz biz kadinlar boyle adetim 6 gun gecti hep negatif hep negetif
hosgeldin sekerim:)uzulme insallah hamilesindir:) test icinde biraz daha bekle belki daha idrara cikmamistir yada kan testi yaptir rahatla umarim hamilesindir gelismeleri bizimlede paylas tesekkurler:)

evet canım sana sormustum zaten
inşallah sen hamilesindir arzum
sanırm ben değilim bugün geldi gelecek gibi duruyor :)

kızlar test yapmadım anneme soz verdim pazara kadar yapma dedi hala olmazsam beraber yapcaz :) ama dün ilginc bişey oldu camaasırımda leblebi kadar bir kahverengi leke vardı arkası gelir dedim hala bişi yok anlam veremedımkı:84::84::84::84:

[tesekkur ederim 10 gun gecmesini bekliyorum tekrer yapacam

Son düzenleme:
kızlar HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Eklentiler

• $08042011937.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 57
mrb arkadaşlar. benim adetim de hep düzensiz. 1 yıldır korunmuyoruz ama bişey yok hala( ilginç bir yumurtalık kistim var. bir ay 7-8 cm oluyor diğer ay yok oluyor. bu ay adetim 10 gün gecikti. bi umut test yaptırdım ama negatif. dr farlutal verdi. adetin 3. günü gel dedi. buna benzer bi durum yaşayan var mı? sonunda ne olacak merak ediyorum

bence hic ilac kullanma edetin gelmesi icin benim ilk hamileligimde 8 haftaliga kadar gormemisti doktor adetim gecikti diye bir ilac verdi almadim esim kizdi bende gizli gizli cope attim bir hafta sonra ogrendim hamileydim bekle istersen ama sen bilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…