adetleri düzensiz olup beklenen adet tarihleri gecenler...buraya...

Tweety

-Zık-
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2011
36.388
26.112
selam arkadaslar adetleri düzensiz olup beklenen adet tarihleri gecenler varmi? ve test yapip hamile oldugunu ogrenenler varmi?:nazar:

merhaba canım cevap yazan olmamış ben yazayım.ben adet gördüğüm ilk günden beri adetlerim düzensizdir 45 50 60 güne bir olan biriyim.yaklaşık 12 yıldır adet görüyom 12 yaşımdan beri yani şu yaşıma kadar hep düzensizdi son iki aydır adetlerim tam gününde oldu 29 güne bir.ve rabbime şükürler olsunki şuan 5 haftalık gebeyim.bebek isteyen herkese rabbim bebek nasip etsin inşallah//AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN AMİNNNN :emir_bebek::KK49: ha bu arada benim sol tüpüm tıkalıydı vede rahmimde şekil bozukluğu vardı:KK43:

ahh ahh bende adet düzensizliği yaşıyorum. ve çok umutsuzum. yumurtlama günümü hiç bilemiyorum malesefki. ne zaman adet olacağımı kestiremiyorum. her ay bir umutla test yapıyorum... ama yok. doktora gideceğim şimdi,inşallah sorunum yoktur ve hamiş olabilirim.:KK59:

ahh ahh bende adet düzensizliği yaşıyorum. ve çok umutsuzum. yumurtlama günümü hiç bilemiyorum malesefki. ne zaman adet olacağımı kestiremiyorum. her ay bir umutla test yapıyorum... ama yok. doktora gideceğim şimdi,inşallah sorunum yoktur ve hamiş olabilirim.:KK59:

ben sana bişi söyleyeyimmi arkadasım ben 24 günde bir adet oluyorum normalde hiç şaşmaz gününde hatta saatinde gelir. geçen ay genel bir muayane için dr. gittim adetime 7 gün vardı tesadüfen öğrendimki yumurtlama dönemimmiş. oysaki ben şu internet hesaplayıcılarına yada herkesin bildiği hesaplara göre çoktan yumurtlayıp bitirmiş olmam lazımdı :))) yani hiç belli olmuyor bu işler bende birdahaki ay ovulasyon testi kullanacağım sende öyle yapabilirsin. yumurtlama gününü öğrenirsin oda olmazsa doktora yumurtlama takibi yaptırırsın

gercekten zor bir durum gunleri sasiyor die bi hevesle bekliorsun snra pat die geliyor ah ah ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN ISTEYEN HERKESE BEBEGINI SAGLIKLI VE HAYIRLI NASIP ETSIN AMIN...

kızlar benimde adetlerim hep düzensiz... hatda ocak ve şubatda adet olmadım. sonra Farlutal sayesinde 3 martda adet oldum... adetim bitdikten sonrada gebelik için de yumurtlama takibi yaptırdım. şimdide sonucu bekliyorum bu ay çok uğraştım. çok istiyorum olmasını. İnşallah olur bu ay. Allah isteyen herkese versin... çok ümitliyim eğer olmazsa çok büyük hayal kırıklığına uğrarım tabi eşimde öyle.:KK59:

kızlar benimde adetlerim hep düzensiz... hatda ocak ve şubatda adet olmadım. sonra Farlutal sayesinde 3 martda adet oldum... adetim bitdikten sonrada gebelik için de yumurtlama takibi yaptırdım. şimdide sonucu bekliyorum bu ay çok uğraştım. çok istiyorum olmasını. İnşallah olur bu ay. Allah isteyen herkese versin... çok ümitliyim eğer olmazsa çok büyük hayal kırıklığına uğrarım tabi eşimde öyle.:KK59:

ALLAH YARDIMCIN OLSUN...INSALLAH HAMILESINDIR ALLAH ISTEYEN HERKESE NASIP ETSIN SAGLIKLI VE HAYIRLI EVLATLAR...En Büyük KK

inşallah canım... aslında bugün test yapsam sonuç verirde çok korkuyorum negatif çıkar diye test yapamıyorum...:KK50:

er yada gec ogreneceksin canim sonucu biran once yap hem rahatlarsin hemde sonuc negatfse fazla umitlenmemis olursun umarim pozitiftir hayirli haberlerini bekliyorum sonucu yazarsan sewinirim hakkinda hayirlisi olsun...En Büyük KK

er yada gec ogreneceksin canim sonucu biran once yap hem rahatlarsin hemde sonuc negatfse fazla umitlenmemis olursun umarim pozitiftir hayirli haberlerini bekliyorum sonucu yazarsan sewinirim hakkinda hayirlisi olsun...En Büyük KK

canım ben idrar testi yaptım şimdi 2. çizgi silik çıktı biraz. oyüzden kan verdim sonucu bekliyorum. 2 saat sonra çıkar dediler. zaten hastanede çalışıyorum çok heycanlıyım...

bu konu tam benlikmiş arkadaşlar :)
adetim 11 gün gecikti gecen ayın 25 inde olmuştum
geçen perşembe günüydü sanırım test yaptım bişey cıkmadı yani hamile değilim
ama hala adet olmamış olmam beni strese sokuyor ister istemez
bu adet düzensizliği ne zormuş

bu konu tam benlikmiş arkadaşlar :)
adetim 11 gün gecikti gecen ayın 25 inde olmuştum
geçen perşembe günüydü sanırım test yaptım bişey cıkmadı yani hamile değilim
ama hala adet olmamış olmam beni strese sokuyor ister istemez
bu adet düzensizliği ne zormuş

belkide hamilesindir...idrarda cikmamistir...umarim hamilesindir ALLAH GONLUNE GORE VERSIN...sonuclari bizede yzarsan sewinirim:)En Büyük KK

canım ben idrar testi yaptım şimdi 2. çizgi silik çıktı biraz. oyüzden kan verdim sonucu bekliyorum. 2 saat sonra çıkar dediler. zaten hastanede çalışıyorum çok heycanlıyım...

ben size müjdeli haberi vereyim meltemali'nin sonucu POZİTİFFFFFF EVET POZİTİFFFFFF
yapmıyacaktı test negatif çıkmasından korktu ben ısrar ettim idrar tahlili yaptı onunda çizginin birisi silik çıktı :) bütün doktorlar kanda bak deyince meltoşda kanda baktı veeeee istenen sonuç pozitifffff çok sevindik anlatamam çok mutluyum şuan hala ağzımız kulaklarımızda ama eşi bilmiyor :) e en son babalar duyar dimi :KK49:

YAŞASINNNNNN OLEYYYY YUPPİİİİ HAMİLEYİM KIZLAR..... ÇOK SEVİNDİM. ALLAH İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİNNNN :KK49::KK49::KK49::KK49:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:KK19::KK19::KK19::KK64::KK64::KK64::KK64:

:KK19:
YAŞASINNNNNN OLEYYYY YUPPİİİİ HAMİLEYİM KIZLAR..... ÇOK SEVİNDİM. ALLAH İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİNNNN :KK49::KK49::KK49::KK49:

kocaman gözlü uzun uzun kirpikli ten rengi çoookkk güzel minicik bi meltem geliyo yaşasınnnnnnnnnnnnnnnnn........ :KK9: arkidişimmmm sağlıcakla doğurup sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin Allah. :KK19: :21:

yaşasınnnnnn oleyyyy yuppiiii
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Hamileyim kızlar..... çok sevindim. Allah isteyen herkese nasip etsinnnn
:KK49::KK49::KK49::KK49:

allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın...cok sewındııımm darısı bızım basımıza:)) topıgımızın ılk bebısı yolda ah ne gusellll:)

allah ısteyen herkese saglıklı ve hayırlı ewlatlar nasıp etsıın amın amıııııın...

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

belkide hamilesindir...idrarda cikmamistir...umarim hamilesindir ALLAH GONLUNE GORE VERSIN...sonuclari bizede yzarsan sewinirim:)En Büyük KK

bilmiyorum ya bugün tekrar yapıcam yatmadan önce bir test daha..dun sabah cok az kan oda peçetede devamı hiç gelmedi şaşırdım bende ya geldi gelecek yada bana birşeyler oluyor :)
acaba gerçekten hamile olabilirmiyim ben ya :)))

bu aradaa hamile olan arkadaşımız hayırlı olsun..inşallah rahat bir hamileliğin sağlıklıda bir evladın olur..darısı tüm isteyenlerin başına :)

Son düzenleme:
bilmiyorum ya bugün tekrar yapıcam yatmadan önce bir test daha..dun sabah cok az kan oda peçetede devamı hiç gelmedi şaşırdım bende ya geldi gelecek yada bana birşeyler oluyor :)
acaba gerçekten hamile olabilirmiyim ben ya :)))

bu aradaa hamile olan arkadaşımız hayırlı olsun..inşallah rahat bir hamileliğin sağlıklıda bir evladın olur..darısı tüm isteyenlerin başına :)

canim o kan yerlesme kanamasi olabilir bende burda okumustum oyle oldugunu devamida gelmediye insallah hamilesindir:)):KK64:bu arada koyumuydu rengi? sanirim bole koyu bi leke oluyormus yerlesmede:)

canim o kan yerlesme kanamasi olabilir bende burda okumustum oyle oldugunu devamida gelmediye insallah hamilesindir:)):KK64:bu arada koyumuydu rengi? sanirim bole koyu bi leke oluyormus yerlesmede:)

bende okumuştum öyle birşey ama olabilirmi bilmiyorum öyle pek takmamak için yok değildir deyip duruyorum kendime ne bilim..ya ovulsyon donemını hesaplamam hiç mümkün olmuyor o şekilde belki bi defa oluyordur oda tutarmı tutmazmı zor gibi görünüyor gözüme ama bilemiyorum..birde testte negatif olunca..ay hayırlısı olsun ne diyim..yatmadna bi daha yaparım test negaitfse de yapacak birşey yok en azından acaba deyip durmam kendime :)
bu arada renk koyu kırmızıydı ama dediğim gibi cok azdı ve bir kere oldu

bende okumuştum öyle birşey ama olabilirmi bilmiyorum öyle pek takmamak için yok değildir deyip duruyorum kendime ne bilim..ya ovulsyon donemını hesaplamam hiç mümkün olmuyor o şekilde belki bi defa oluyordur oda tutarmı tutmazmı zor gibi görünüyor gözüme ama bilemiyorum..birde testte negatif olunca..ay hayırlısı olsun ne diyim..yatmadna bi daha yaparım test negaitfse de yapacak birşey yok en azından acaba deyip durmam kendime :)
bu arada renk koyu kırmızıydı ama dediğim gibi cok azdı ve bir kere oldu

ayyy insallah yerlesme kanamasidir:)) testi bence sabah yap daha iyi olur bana oyle onermisti eczane ve doktor...boyle test daha dogru netice gosterir idrarin cunku fazla bekliyor :)sonucu yaz bana yine:)

X