Adetine bir haftadan az kalanlar buyrun günleri beraber geçirelim

arkadaşlar benim günüm de 4 eylül ama 1-2 gün ileri veya geri olabiliyor.2 kere kimyasal gebelik yaşadım.çok sevinip sonra üzüntüye dönüştü mutluluğum.Her ay erkenden umutlanmayacağım diyorum ama gün yaklaştıkça sabırsızlıktan ölüyorum ...
Allah tüm isteyenlere bebişlerini verir inşallah

Merhaba arkadaşlar,
Benim 6 eylülde adet olmam gerekiyor. Geçen ay ağustos 7 de son adetim başladı.
Adet aralığım genelde 30 gündür.
Ben 30-14=16 yumurtlama günüm diye hesaplayarak
12-14-16-18. günlerde ilişkide bulundum.
Çok ümitliyim acaba hamile miyim bilmiyorum. Şu an farklı bir his yokyani her şey normal.
Şimdilik tek fark her ay adetime 10 gün kala sivilcelenme olurdu bu ay tam tersine hiç yok.
Yani belirti mi bilmiyorum ama başka bir şey hissetmiyorum şimdilik.
Hamile kalma ihtimalim yüksek diye düşünüyorum ilişkide bulunduğum günlere göre. Umarım yumurtlama günüme rastlamıştır.
Günler de geçmek bilmiyor hiç:KK43:

benmde adetim 6-7 eylül gibi bende yumurtlama günlerini değerlendirdim gün aşırı 3 günde bir ilşki oldu bakalım hayırlısı benm ilk ayım bebek içinn ama çoook istiyoruzz hemen gelirmiki bebişimiz :) sizin kaçıncı denemeniz kızlar?

kızlar bizim bu ay 4 ayımız benimki 6- 10 eylül arası kür yaptığım için değişiklik olabiliyor inş bebişlerimiz bu ay gelir...

arkadaşlar ne zamanlar test yapıyosunuz yani kalıp kalmadığımızı öğrenmek için ne kadar beklemeliyiz

benimde 3 eylül ama sabredemiyorum.Sürekli kendimi yokluyorum göğüslerim şiş dokunamıyorum çok acıyor.2 gün mide bulantısı yaşadım ama bugün yok.huzursuzluk var ve kasığımda ara ara batmalar oluyor.acaba????

selam hanımlar ve anne adayları....:KK16:benimde 8ağustos 1 haftadan fazla var amma bende sabırsızım...benim 1 kızım var 2. düşünüyoruz geçtiğimiz ay ilk denememiz bakalım hayırlısı...Rabbim dilerim kimseyi fazla bekletmez....hepinizin gönlüne göre versin...kızıma hamileyken kasık ağrısı arada batma hissetmiştim ...şimdi kasık ağrısı fazlaca bel ağrısı ve duygu karışıklığı var ama belirtilere takılıp hayal kırıklığına uğramak istemiyorum ....hadi bakalım takip edicem hepimiz için hakkımızda hayırlısı....:nazar::nazar:

benmde adetim 6-7 eylül gibi bende yumurtlama günlerini değerlendirdim gün aşırı 3 günde bir ilşki oldu bakalım hayırlısı benm ilk ayım bebek içinn ama çoook istiyoruzz hemen gelirmiki bebişimiz :) sizin kaçıncı denemeniz kızlar?

merhaba inşallah kalmışsındır...ben kızıma 2.ayımda hamile kaldım fakat ilk ay bilinçsiz ilişkiye girmiştik gün aşırı dendiği zaman 2 günde 1 oluyor 3 gün biraz fazla olmuş sanki ben nette okuyorum bazı doktorlarda bir spermin 5 gün canlı kalabilceğini o yüzden günlere takılmayın yazıyordu ...neyse hakkında hayırlısı....o hiç belli olmaz ...Rabbim isterse herşey olur 1 kez giripte kazayla kalanlar var dimi yani...:44::KK34:

selam hanımlar ve anne adayları....:KK16:benimde 8ağustos 1 haftadan fazla var amma bende sabırsızım...benim 1 kızım var 2. düşünüyoruz geçtiğimiz ay ilk denememiz bakalım hayırlısı...Rabbim dilerim kimseyi fazla bekletmez....hepinizin gönlüne göre versin...kızıma hamileyken kasık ağrısı arada batma hissetmiştim ...şimdi kasık ağrısı fazlaca bel ağrısı ve duygu karışıklığı var ama belirtilere takılıp hayal kırıklığına uğramak istemiyorum ....hadi bakalım takip edicem hepimiz için hakkımızda hayırlısı....:nazar::nazar:

merhaba bende 5 6 sı gibi adet göreceğim amaa 3 gündür sabahları uyandığımda aayip derecede midem yanıyor, ve halsizim sürekli uyumak istiyorum sizce hamilemiyimdir. bu arada 3 ay önce düşük yaptım allah bir daha göstermesin amin...

merhaba bende 5 6 sı gibi adet göreceğim amaa 3 gündür sabahları uyandığımda aayip derecede midem yanıyor, ve halsizim sürekli uyumak istiyorum sizce hamilemiyimdir. bu arada 3 ay önce düşük yaptım allah bir daha göstermesin amin...

aminn...düşenin bir ayağı ordadır derler belkide öyledir :KK34:inşallah...dedimya belirtilere takılmayın her insan da farklı farklı belirti vardır ...beynimizin bi oyunuda olabilir bu..mesela benim ilk hamileliğimde kasık ağrısı oldu ya şimdi daha fazla diyorum acaba bildiğimden dolayımı???

Benimde 8 eylülde hastalanmam lazım. çok merak ediyorum. Bu 3. Ay olacak olmazsa eğer ....artık bende anne olmak istiyorum

Bence test için acele etme cnm. Insan çok büyük hayal kırıklığı yaşıyor. Adetinin üstünde bir kaç gün mutlaka geçsin ondan sonra kan testi yaptır daha kesin sonuç veriyormuş...

Benimde bu 3.ayım bakalım nolucak.. Artık bende çook anne olmak istiyorum..8 eylülü bekliyorum sabırsızlıkla . Sizce normal mi hemen olmaması ????

doktor bana dediki ilk ay yüzde 15 miş gebelik ihtimali sonra her ay giderek artar dedi :) inş. hemencecik olurus cnm

çok teşekkür ederim cvp verdiğin için. Aslında bende okuyorum ama yinede insan telaşlanıyor. Sen ne zaman hastalanıcan. Inş en kısa zamanda allah gönlümüze göre verir. Ben bi tane sağlıklı bi kızım olsn çook istiyorum...

X