adetine bir hafta kalanlarr

benim de adet günüme yaklaşık bir hafta var..ilk denememiz..hayırlısı Allahtan inşallahh :)

benimde bir hafta var ama nedense bu ay pek umutlu değilim geçen ay çok umutlanmıştım hayal kırıklığı oldu bu ay da hiç senin yazdığın gibi belirti yok normalde de belim ağrır normalde de midem bulanır zaten o yüzden bunun haricinde de umutlanacak bir şeyim yok hayırlısı ne ise o olsun

merhaba kızlar benimde adetime 4 gün var merakla bekliyorum inşallah bu ay da hayal kırıklığı yaşamam..Rabbim bütün isteyenlere en kısa zamanda hayırlı sağlıklı bebişler versin inşallah amiin

Merhaba canlarr... Benim de 6 gün var ama hiiççç belirtim yok yinee .17 aylık evliyim hiç korunmadım ..artık iyice karamsar oldum ((( sanki hiç olmayacak gibi çok üzülüyorum

merhaba kızlar benimde 4 gün var normaldede adetten bir hafta önce ğöğüslerde şiş,aşırı sızlama,kasıklarda batmalar ani kramplar,kokulara hassasiyet,mide bulantısı hep olur.şimdide aynı farklı bişey yok.oyüzden ümidimde yok bu ay.yinede inşallah ALLAH ım banada isteyen herkese sizlerede nasip eder o güzel duyguyu.AMİİN..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…