adetine bir hafta kalanlarr

benim de adet günüme yaklaşık bir hafta var..ilk denememiz..hayırlısı Allahtan inşallahh :)

EVET CANIM ben yumurtlamdan sonra yaşadım birkaç şey hemen yazayım inş. faydası olur öncelikle şüpheli ilişkiden sonra çok dehşet bir ağrı hissettim nefes alamayacak kadar kötü oldum o ağrı hafifleyerek devam ediyor hala öksürsem ayakta dursam eğilsem hep ağrıyor özellikle kasıklarımda ağrılar oluyor bir de ayaklarım uyuşuyor ama bu yeni yeni olyor birde tok karnıma midem bulandı hep oldu ama bu bir de 1 saat sonra acıktığımı hiseettim hep aşırı uyku halim var yattığım zaman kalkamıyorum sanki ağır işler yapmışım gibi yorgun hissediyorum birde akıntım oluyordu yumurtlamadan sonra beyaz kremsi akıntım oldu ama az az oldu şimdi ise su gibi akıntım vaR şimdi kasık ve bel ağrım var bir de alt bölgede iğne batması ağrılarım var rahim büyürken böyle ağrılar olurmuş tabi birde ağzımda tatsızlık ve kuruluk var hani grip olursun hiçbirşeyin tadını alamazsın boğazın tıkalı gibi hissedersin ya aynen öyle birşey şimdilik bunlar aklıma gelen inş. hamişizdir yaaa çift çizgiye bile güvenemiyorum canım Allah yardımcımız olsun inş. sende hamişsindir

benimde bir hafta var ama nedense bu ay pek umutlu değilim geçen ay çok umutlanmıştım hayal kırıklığı oldu bu ay da hiç senin yazdığın gibi belirti yok normalde de belim ağrır normalde de midem bulanır zaten o yüzden bunun haricinde de umutlanacak bir şeyim yok hayırlısı ne ise o olsun

merhaba kızlar benimde adetime 4 gün var merakla bekliyorum inşallah bu ay da hayal kırıklığı yaşamam..Rabbim bütün isteyenlere en kısa zamanda hayırlı sağlıklı bebişler versin inşallah amiin :KK16::KK16:

Merhaba canlarr... Benim de 6 gün var ama hiiççç belirtim yok yinee .17 aylık evliyim hiç korunmadım ..artık iyice karamsar oldum :KK43:((( sanki hiç olmayacak gibi çok üzülüyorum :KK14::KK14::KK14::KK14:

merhaba kızlar benimde 4 gün var normaldede adetten bir hafta önce ğöğüslerde şiş,aşırı sızlama,kasıklarda batmalar ani kramplar,kokulara hassasiyet,mide bulantısı hep olur.şimdide aynı farklı bişey yok.oyüzden ümidimde yok bu ay.yinede inşallah ALLAH ım banada isteyen herkese sizlerede nasip eder o güzel duyguyu.AMİİN..

X