adetin 3. günü yapılan hormon testi sonuçları!!!!

badabom

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2023
20
9
22
Merhaba, 1 yıllık evliyim ve hamile kalamadığım için doktora gittiğimde pcosumun olduğunu öğrendim. adetimin 3. günü gelmemi bi kaç kan testi yapacağını söyledi. bugün sonuçlarım çıktı, doktor randevuma daha var ve merak ediyorum burda tecrübesi olan çok kadın var. yardımcı olur musunuz tecrübelerinize göre bi sorun görünüyor mu? artı olarak şeker yüklemesi yapıldı kan verirken söyledi hemşire. ani oldu sebebini soramadım. sonuçlarımi ekledim bekliyorum yorumlarınızı🫂 (tsh değerinin farkındayım 4 yıldır hipertiroidim var :))

Aa pardon onu yazmissiniz zaten. Ben baska sorun goremedim. Hepsi cok iyi. Zaten kotu ciksaydi kirmizilanirdi)

Progesterona da baktirdiniz mi
Hayır o ne demek bilmiyorum bunlara doktor kendi bakalım dedi ultrasonla baktı kese şuanlık gözükmüyor kana da bakalım dedi ama negatif çıktı ve diğer sonuçlar da yukarda yazdıklarım 7 gün gecikmem var ama daha uzayacak gibi çünkü adet belirtim yok siz anladınız mı ters olan bişeyi ondan mı gebe değilim

Anti TPO testi, tiroid hastalığının nedenini anlamaya yönelik kişinin kanında tiroid peroksidaz(TPO) antikorlarını saptamak için kullanılan bir testtir.
Siz hic vermediniz mi bu testi? Trioid oldugunuzu soylediniz ondan paylastim bu bilgiyi
hayır ilk defa duydum. 4 yıldır falan kullanıyorum ilacımı kontrolede giderim ama kimse bana bundan bahsetmedi😅 yada ilk öğrendiğimde bakıldıda benim haberim yok bilemiyorum. saç ve kaşlarım çok döküldüğünden gitmiştim öyle öğrendim olduğunu

hayır ilk defa duydum. 4 yıldır falan kullanıyorum ilacımı kontrolede giderim ama kimse bana bundan bahsetmedi😅 yada ilk öğrendiğimde bakıldıda benim haberim yok bilemiyorum. saç ve kaşlarım çok döküldüğünden gitmiştim öyle öğrendim olduğunu
Enteresan🤣

Merhaba, 1 yıllık evliyim ve hamile kalamadığım için doktora gittiğimde pcosumun olduğunu öğrendim. adetimin 3. günü gelmemi bi kaç kan testi yapacağını söyledi. bugün sonuçlarım çıktı, doktor randevuma daha var ve merak ediyorum burda tecrübesi olan çok kadın var. yardımcı olur musunuz tecrübelerinize göre bi sorun görünüyor mu? artı olarak şeker yüklemesi yapıldı kan verirken söyledi hemşire. ani oldu sebebini soramadım. sonuçlarımi ekledim bekliyorum yorumlarınızı🫂 (tsh değerinin farkındayım 4 yıldır hipertiroidim var :))
Tsh dışında oldukça normal duruyor değerleriniz, pcos olduğunuzu ultrasona bakarak söyledi dimi doktor
Bir de merak ettim acaba adetleriniz düzenli mi oluyordu, belirti var mıydı pcosa dair

Tsh dışında oldukça normal duruyor değerleriniz, pcos olduğunuzu ultrasona bakarak söyledi dimi doktor
Bir de merak ettim acaba adetleriniz düzenli mi oluyordu, belirti var mıydı pcosa dair
alttan muayne etti orda gördüm ben. adetim de gününde olduğum nadirdir genelde min 10 max 20 gün geç oluyodum. sivilcelerim hep çenem ya da dudağımın üst kısmında çıkardı. kıllanma olayı bende 5-6 yıl önce değişti önceden hiç yoktu desem yeridir. yüzümün kenarları ve çenenin altı boğaz kısmımda çok az var olmaması gereken kadar uzun ve siyah. onun dışında başka belirti dikkat etmedim tiroidim de olduğundan yarattıkları sorunlar benziyo hormon işin içine girince. karışık yani

X