Adetimin gecikmesinde 5. Gün ama idrar testi negatif

teacherirem

Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2021
269
105
31
Merhaba kızlar pko hastasıyım 6 aydır bebek istiyoruz bu ay prowomen kullandım doktorumun tavsiyesiyle bir hafta önce lekelenmem oldu az bir şekilde adetim 5 gün gecikti bugün itibariyle aslında tüm belirtiler var fakat idrar testim negatif çıktı testin markası surelab sizce idrar testi için erken mi yoksa çıkarmıydı yumurtlama takibi yapmadım düzenli ilişkim oluyo zaten bu konuda tecrübeli olanlar varsa cevap yazarsa sevinirim

Kan testi verdin mi ? Sonuç ne oldu

Merhaba arkadaşlar,
Öncesinde şunu söylemek istiyorum 11 mayis yumurtlama günümdü ama 13 mayıstan 16 mayısa kadar 3 gün süren korunmasız bir ilişkimiz oldu ...
Benim normalde adetim 25 günde 1 di , doktorumun verdiği adet geciktiriciyi kullandıktan sonra 28 günde 1 oldu . Adet geciktiriciyi 6 gün kullandim ve bıraktıktan 2 gün sonra adet oldum normalde adetinin ilk günü çok sancılı geçerdi ama hafif ağrılarla atlattım. Şimdi ise adetim 25 mayıstaydı ama olmadım 1 gün gecikti ve sarı akıntım var arada bi kasik agrim oluyor goguslerde dolgunluk var yorgunluk var ...Ilişkiden bu yana 12 13 gün geçti.
Acaba hamile miyim?
Sarı akıntı hamilelik belirtisi mi?
Yarın hamilelik testi yaptırmayı düşünüyorum acaba erken mi ?

Merhaba öncelikle umarım hamilesindir şöyle anlatayım sarı akıntı bende de yoğun şuan gecikmenin 12.günündeyim fakat mayıs 10 gibi tek günlük hafif kanamam oldu idrar testi yaptım silik çizgiler çıkıyo net bir çizgi göremedim iki gün öncesine kadar pko hastasıyım yumurtlamam hep geç oluyo idrara sanırım geçmedi yada hamile değilim bazı sebeplerden dolayı daha doktora gidemedim yarın gidicem büyük ihtimalle erken yaptırmak iyi değil bence bir hafta geçmesini bekle derim ben bile daha yaptırmadım valla evde idrar testi yap istersen belki silikte olsa çıkar

Idrar testinden emin olamam diye direkt kan testi yaptıracam

Pko hastasinda duzensiz yumurtlama olduğu için adeti baz almak biraz doğru olmaya biliyor. Tabi sizde saat gibi duzen varsa o zaman ayri. Ama en son ilişki uzerinden en az 10 gun geçmişse test yapmaya başlyin derim. Yok devam ediyorsa kan testi yaptirin.

Bu hafta içinde doktora gidicem artık neden kaynaklanıyorsa görücez belki kist oluşmuş olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…