Adetime on gin var test yaptım

Kelebek007

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2014
12
1
Adetime on gun var fakat ben dayanamayıp kan testi yaptım negatif çıktı;(( acaba bu ay için umudumu kaybetmeli miyim sizce?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Adetime on gun var fakat ben dayanamayıp kan testi yaptım negatif çıktı;(( acaba bu ay için umudumu kaybetmeli miyim sizce?

hayır tabikide bana kalırsa çok erken yapmışşsın adetten 1 hafta önce falan öğrenebilirsin yada bi kaç gün öncesi en iyisi adetinin gecikmesini bekle.belirtilerin varmı peki..

Fortel ultra hassas bir idrar testi varmış bende yeni öğrendim istersen o markadan alıp bir daha dene yada kan testi yaptır canım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sağol canım ama sabredip bekleyeceğim adet günüm gelene kadar tekrar negatif birsey görmek zor gelir ;(

çıkmaz çok erken daha. ben adetimden 3 gün sonra yapmıştım. beklemek tabiki çok zordu ama kopkoyu 2. çizgi çıkmıştı. adetim 1 hafta gecikince de doktora gitmiştim 5 haftalık hamileymişim beta hcg 11500 çıkmıştı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…