adetime dört gün kaldı

adetime 4 gün kala sizce hamile miyim değil miyim? bu sabah başım döndü kasık batması var :)

• bence hamile değilsin

OY: 0 0,0%
  • hamilesin acil kan testi yaptır

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    2
  • Anket Kapalı .
maksat vakit geçirmek kızlarr :) önce ben olmayan belirtilerim söyleyim yani vücudumda bir değişiklik yok ama dinlediğim zaman bazı şeyler çıkıyor ortaya mesela bu sabah yataktan kalkarken başım döndü ve hala da dönmekte dün aşırı bir gaz kasıklarda batma önce sol sonra sağ tarafa geçti ardından üç beş gündr sık idrara çıktığımı farkettim sanki tuvalete gidiyorum çok idrarım var ama çıkan az bişey yatağa gelip yatıyorum beş dakika içinde hiç tuvalete gitmemiş gibiyimmm valla kendimi dinledikçe bunlar çıktı meydana onun haricinde göğüs büyümesi falan filan yok :) okuyan arkadaşlar oyunuzu kullanabilir misiniz maksat muhabbet olsun vakit dolsun öptüm hepinizi :) inşallah bu ay göbekler bebek doludur hepimizin :)

az önce ovulasyon testi yaptım dört saat su içmedim ikinci çizgi silik çıktı bu ney ki şincik

Hep çıkar ki çizgi vicudumuzda LH hep var
Ama t çizgi cden koyu olursa gebelik den suphelenebilirz.cunku burda bazı arkadaşlar ovulasyon tesleriyle öğrendi gebeliği..

Hep çıkar ki çizgi vicudumuzda LH hep var
Ama t çizgi cden koyu olursa gebelik den suphelenebilirz.cunku burda bazı arkadaşlar ovulasyon tesleriyle öğrendi gebeliği..
aslında doktorlar ovulasyon gebeliği göstermez diyorlarmış ben şahsen sormadım ama bu şekilde gebeliğini öğrenenler de varmış... benim adetim olacak ya ben bebek olsa değişk bişeler olduğunu hissederdim zaten..

aslında doktorlar ovulasyon gebeliği göstermez diyorlarmış ben şahsen sormadım ama bu şekilde gebeliğini öğrenenler de varmış... benim adetim olacak ya ben bebek olsa değişk bişeler olduğunu hissederdim zaten..

Bakalim bekle biraz daha.. inşallah güzel haberlere yazarsın bize Rabbim yüzünü guldursun

X