ADETİME 9 GÜN KALA ERKEN GEBELİK TESTİ SİLİK ÇİZGİ

sedefg

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2024
15
4
23
Merhaba kızlar, henüz adetime 9 gün var dayanamadım test yaptım çok silik bir çizgi çıktı sizce hamile miyimdir ? Yardımcı olursanız çok sevinirim

Biraz erken gibi ama olabilirde gecikmesini beklemen en doğrusu sanırım testler yanıltabiliyor bazen. Hayırlı haberler al

Merhaba kızlar, henüz adetime 9 gün var dayanamadım test yaptım çok silik bir çizgi çıktı sizce hamile miyimdir ? Yardımcı olursanız çok sevinirim Eki Görüntüle 3457967
Bariz silik bir çizgi gözüküyor eğer test doğruysa kandada çıkar imkanın varsa özel bir hastanenin acilinde kan ver hakkında hayırlısı olsun inşallah bebişin seninledir

Bariz silik bir çizgi gözüküyor eğer test doğruysa kandada çıkar imkanın varsa özel bir hastanenin acilinde kan ver hakkında hayırlısı olsun inşallah bebişin seninledir
Merhaba regli tarihine 5 gün var test yapmak istedim silik çizgi var gibi geldi bana sizce olabilir mi

Eklentiler

• 1000050821.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 184
  • 1000050820.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 209
Merhaba regli tarihine 5 gün var test yapmak istedim silik çizgi var gibi geldi bana sizce olabilir mi
Yani hem 5 gün var hem gece yapmışsınız ne kadar doğru sonuç verirki o test sabah ilk idrarla yapsanı daha iyi sonuç alırsınız

Daha çok çok yeni gebelik başlamış canım adet gününde de daha yüksek çıkar inşallah dikkat et kendine Rabbim sağlıkla ilerletir inşallah
Ayyy çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için inşallah yükselir. Umarım hepimiz için her şey çok güzel olur :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…