ADETİME 9 GÜN KALA ERKEN GEBELİK TESTİ SİLİK ÇİZGİ

sedefg

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2024
15
4
23
Merhaba kızlar, henüz adetime 9 gün var dayanamadım test yaptım çok silik bir çizgi çıktı sizce hamile miyimdir ? Yardımcı olursanız çok sevinirim
IMG_2557.jpeg

Biraz erken gibi ama olabilirde gecikmesini beklemen en doğrusu sanırım testler yanıltabiliyor bazen. Hayırlı haberler al 🙏🏻

Merhaba kızlar, henüz adetime 9 gün var dayanamadım test yaptım çok silik bir çizgi çıktı sizce hamile miyimdir ? Yardımcı olursanız çok sevinirim Eki Görüntüle 3457967
Bariz silik bir çizgi gözüküyor eğer test doğruysa kandada çıkar imkanın varsa özel bir hastanenin acilinde kan ver 😊🫠 hakkında hayırlısı olsun inşallah bebişin seninledir

Bariz silik bir çizgi gözüküyor eğer test doğruysa kandada çıkar imkanın varsa özel bir hastanenin acilinde kan ver 😊🫠 hakkında hayırlısı olsun inşallah bebişin seninledir
Merhaba regli tarihine 5 gün var test yapmak istedim silik çizgi var gibi geldi bana sizce olabilir mi

Eklentiler

• 1000050821.jpg
    1000050821.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 182
  • 1000050820.jpg
    1000050820.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 209
Merhaba regli tarihine 5 gün var test yapmak istedim silik çizgi var gibi geldi bana sizce olabilir mi
Yani hem 5 gün var hem gece yapmışsınız ne kadar doğru sonuç verirki o test sabah ilk idrarla yapsanı daha iyi sonuç alırsınız

Daha çok çok yeni gebelik başlamış canım adet gününde de daha yüksek çıkar inşallah dikkat et kendine Rabbim sağlıkla ilerletir inşallah 💕
Ayyy çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için inşallah yükselir. Umarım hepimiz için her şey çok güzel olur :))🌸

X