adetime 6 günn...

Valla tatlım umid olmadan yaşam olmas , ama sonuç ne olursa olsum üzme kendini dogru zaman gelir elbet , kuzenimin hic belirtisi yoktu ama ikiz hamile çıktı :KK66: bu isler belli olmas bazen
valla eğer hamileysem benim de pek bi belrtim yok inşş ben de ikize hamileyimdr çokk severim ve çoook isterimmm öğleden snra ovulasyonu yapıcam ama gebelik testi içn tutucam kendmi

Ne deneyecegimizi sasırdık yaaaa, bende 1 saat önce erkenn gebelik testi denedim sonuc koca bi sıfırr, ki cok degil 5-6 gün falan kaldı hastalanmama... Sabah sabah moral bozuklugu yasadım...

Cok erken degilmi test için bence en dogru sonic gün gecimi hatta günü geçip belli olmayanlar bile oluyo bozmayiniz morelinizi

Allah isteyen herkese versin,size tavsiyem kendinizi takip etmeyin oluruna bırakın stresten olcağı oldurmuyorsunuz. belirtiler kişiden kişiye değişir,sık idrara çıkmak tiksinmek bunlar 3-4 haftalık gebelerin yaşayacağı şey değil ztn. psikolojik olarak kendinizi etkiliyorsunuz,sakin olun arkadaşlarım Allah kalbinize göre versin.Beklediği bir şey vardır deyin zamana bırakın sonra görürsünüz sonucu.

Aynı durumdayım henüz 4-5 gün falan var ve ben cıldırmak üzereyimm su gibi akan zaman durdu da durdu simdilerde. Artık dayanamıyorum ama yarın sabah ilk isim erken gebelik testi yapmak olacak, yani negatifsede bu belirsizlikten kurtulayım artık o_O
Canim fortest al en guzeli. İliskiden 1 hafta sonra cvp hazir

Canim fortest al en guzeli. İliskiden 1 hafta sonra cvp hazir
Yaa sabah miratech markalı erken gebelik testini yaptım ve yapmaz olaydım keske günün gecmesini bekleseydim. Tavsiyen icimi kıpır kıpır yapsada bidaha yapacak cesareti bulacagımı zannetmiyorum ki ben yaaa uuufff:KK42:

adetime 3 gün kaldı canım dün yapmıştım ama silik çizgi hep çıkıyormuş zaten

Hayır tatlim benim arkadaşımda gebelik ile ovula testini karistirmis yapmisti silik çıktı somra fark etti ovula olduğunu gebelik testi yaptı negatif doktora gidip kan verdi pozitif hamile çıktı, bunu netten arastirabilirsiniz bi cok hamile kadın avulasyon testi ile ogrenebilyo sonucu ben kesin hamilesin demiyorum Allah bilir . Ama inşallah hamilesin

Hayır tatlim benim arkadaşımda gebelik ile ovula testini karistirmis yapmisti silik çıktı somra fark etti ovula olduğunu gebelik testi yaptı negatif doktora gidip kan verdi pozitif hamile çıktı, bunu netten arastirabilirsiniz bi cok hamile kadın avulasyon testi ile ogrenebilyo sonucu ben kesin hamilesin demiyorum Allah bilir . Ama inşallah hamilesin
canım ya ah keşke olsa ya daha ne isterim :KK43: gebelik testi yapmaya korkuyorum son yedi ay onlarca kez yaptım hep hüsran bu ay da çok korkuyorum sanırım adet günümü bekleyeceğim ben ovulasyona da pek güvenmek hüsrana uğramak istemıyorum çok korkuyorum çokkkk

canım ya ah keşke olsa ya daha ne isterim :KK43: gebelik testi yapmaya korkuyorum son yedi ay onlarca kez yaptım hep hüsran bu ay da çok korkuyorum sanırım adet günümü bekleyeceğim ben ovulasyona da pek güvenmek hüsrana uğramak istemıyorum çok korkuyorum çokkkk

Sana ozelden yardimci olabilirim :) ozele gel

="Gulsah_b, post: 37080308, member: 608968"]Bencede.. Kacında olman gerekiyo?
birinde olmam lazım[/QUOTE]
Bacim yumurtlama gununden 9 gun sonra idrar testi ile cikiyor hamilelik var ise...
Adete 5 gun kala bende bu sekilde ogrenmistim...
Ins. Mucizen seninledir ♥♥♥
Senin yerinde olsam idrarimi bir kac saat tutar yapardim testi...

birinde olmam lazım
Bacim yumurtlama gununden 9 gun sonra idrar testi ile cikiyor hamilelik var ise...
Adete 5 gun kala bende bu sekilde ogrenmistim...
Ins. Mucizen seninledir ♥♥♥
Senin yerinde olsam idrarimi bir kac saat tutar yapardim testi...

[/QUOTE]
çokkkk korkuyorum test yapmaktan hep negatif hep negatiff kaçç ay olduuuuu kan testi için de hastane yakın değil korkuyorumm

Bacim soyle dusun...
Eger hamileysende su anda yaptigun stres hic ama hic iyi olmaz...
Tutunmaya calisan bir can var ise psikolojik acidan anneyle baglantili cunku...
Hem icin rahat eder tatlim...
Ama olumsuzlugada hazirla kendini mucizen gelecegi zamani bilir emin ol ♥♥♥

X