Adetime 6 gün var kan versem olur mu sizce??

ayseenuur0

Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2023
36
1
27
Kızlar hamilelik belirtisi falan yok. İlk birleşme 14 nisanda oldu. Sonrasında da oldu her gün. Adete 6 gün var sizce beta baktırsam mııı? Dayanamıyorum çok merak ediyorum.

Kızlar hamilelik belirtisi falan yok. İlk birleşme 14 nisanda oldu. Sonrasında da oldu her gün. Adete 6 gün var sizce beta baktırsam mııı? Dayanamıyorum çok merak ediyorum.
cikmama ihtimali yuksek. Eger cikmazsa kesin gebelik yok diye ikna edicide olmaz. bu defada daha adete var belkide degerim yukselmedi henuz şeklinde dusuneceksin. hic olmazsa adet gununu bekle

Ben de hep aynı hatayı yapıyorum ama test yapınca merakım giderilmiyor. Bu sebepten artık adet günüm geçmeden test yapmayacağım

Kanda değerin yükselmesi için en az 10-11 gün geçmesi lazım ilişkinin üstünden ama düne kadar ilişki oldu diyorsunuz bana kalırsa adet gününü beklemek lazım en azından

X