Adetime 6 gün kala beta hcg 5.3 sizce yükselir mi

pinkqueen0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2024
4
0
23
1 yıldır evliyim ve 5 6 aydır eşimle çocuk sahibi olmak istiyoruz ama olmuyor. Bu yüzden doktora muayene olmak için gittim ve kan testi yaptı. Sonucuma baktığımda beta hcg 5.3 tü. Doktorla daha sonuçları görüşmedim ama adetime 6 gün kala 5.3 çıkması hamilelik belirtisi mi sizce değer yükselir mi??

Evet cnm 5 ve üstü hamilelik belirtisi . Hayırlı olsun ❤️
Bizde çok istiyoruz 3 aydır deniyoruz olmuyor maalesef çok üzülüyorum ☹️

Evet cnm 5 ve üstü hamilelik belirtisi . Hayırlı olsun ❤️
Bizde çok istiyoruz 3 aydır deniyoruz olmuyor maalesef çok üzülüyorum ☹️
Teşekkürler umarım öyledir. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah bu dönemde en önemlisi kafaya takmamakmış o yüzden üzülme nasip ne zamansa o zaman olur zaten 😊🫶🏻

1 yıldır evliyim ve 5 6 aydır eşimle çocuk sahibi olmak istiyoruz ama olmuyor. Bu yüzden doktora muayene olmak için gittim ve kan testi yaptı. Sonucuma baktığımda beta hcg 5.3 tü. Doktorla daha sonuçları görüşmedim ama adetime 6 gün kala 5.3 çıkması hamilelik belirtisi mi sizce değer yükselir mi??
hayırlı olsun canım 2 güne bir takip et çok erken yakalamışsın dikkat et kendine ağır vs kaldırma sağlıklı ilerler inşallah

hayırlı olsun canım 2 güne bir takip et çok erken yakalamışsın dikkat et kendine ağır vs kaldırma sağlıklı ilerler inşallah
Geçen sefer de yaptırmıştım referans aralığı 5.3 değer 0.1 yaziyodu negatif dediler bu sefer de Bi sorun var mı acaba diye kontrole gittim kendim baktım sonuca onda da referans aralığı 5.3 değer 0.2 yaziyodu hangisine bakmam gerek onu da bilmiyorum ama yine negatif sanırım

Geçen sefer de yaptırmıştım referans aralığı 5.3 değer 0.1 yaziyodu negatif dediler bu sefer de Bi sorun var mı acaba diye kontrole gittim kendim baktım sonuca onda da referans aralığı 5.3 değer 0.2 yaziyodu hangisine bakmam gerek onu da bilmiyorum ama yine negatif sanırım
Deger 0.2 ise hamile değilsiniz degerin 5in üzerinde olması gerek belki adete yaklaştıkça artar ama 0.2 değer su an için negatif

Arkadaşlar ben sanırım kimyasal gebelik geçirdim değerim çok küçüktü
16.temmuz 6,28
17.temmuz 6,80 çıktı
18.temmuzda kanamam geldi. Reglime aslında 2 gün daha vardı ama erken geldi. Reglim bitince hemen sıfırlanır değil mi, bugün bir kaç saat önce idrar testi yaptım yine silik çizgi çıktı

Canım merhaba benim de 8 günüm var 5.77 çıktı senin ne oldu merak ettim

X