Adetime 5 gün kala pozitif 3 gun kala negatif goren oldu mu benim gibi

samurars

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2024
22
6
26
Merhabalar arkadaslar yasayan yada bilgisi olan yardimcı olursa sevinirim, adetime 6 gün kala erken gebelik testi yaptım negatifti silik bile degildi (bir onceki gebeligimde 6 gun kala silikti takip edip net gorene kadar kan vermemistim) o yuzden erkenden tekrar bakmak istedim neyse sonraki gün yine yaptım bu sefer kaset test vardı elimde onu yaptım cok silik bir cızgi vardi golge desem degil hayalet desem degil gozle goruluyodu isikta daha iyi gorunuyodu. Emin olamadim ertesi gun yine ayni marka kaset testi yine ayni saatlerde ilk idrarimla tabiki yapiyorum bir gun oncesine gore direk gozle gorulur bir cizgi cikti. Aha dedim tamam var takip edelim 3. Gun yaptigimda silik bile degildi cizgi farkli marka kadet test alip 1 saat sonraki idrarimla yine yaptim onda da bisey cikmadi ve yarin adet olmam gerekiyor. Nasip tabiki sadece kafami karistiran 2 gun ust uste pozitif cikip uzerine 3 gun ust uste negatif cikmadi bi tuhaf geldi bana ayni marka ayni saatler ve hep ilk idrarla yapiyorum anlamadim. Yasayan var mi acaba enfeksiyon vs varsa olabilir diyenler vardi ama enfeksiyonda yok tuhaf geldi

Eklentiler

• 1000037507.jpg
    1000037507.jpg
    31,5 KB · Görüntüleme: 49
X