Adetime 4 gün var hamile olabilirmiyim (RESİMLİ)

kacakkiz8

EyMnLs
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2010
79
3
Kızlar adetime 4 gün var .. Çocuk istediğimiz için yumurtlama haftamla eşimle sabah akşam münasebetimiz oldu ... Tste pek güvenemesemde dayanamadım idrar testi yaptım.. Resmini ekliyorum ne C nede T ikisinin ortasında çıktı anlam veremedim .. Testmi bozuk ? Negatif mi ? birdaha yapmalımıyım ?

Şöyle belirtiler yaşıyorum
- gaz problemi
-sabah kalkarkalkmaz ağızda fena bir kuruluk ve değişik bir tat hatta gün içerisinde fazla su içmediğimde aynı tat tekrar oluyor
- göğsümde hassasiyet ( ama her regl dönemimde olur)
- önce sağ kalçamdan başlayıp bacaklarıma inen damar çekilmesi oldu sonra sol kalçama attı
- kasık ağrısı batmalar

Sizce erken mi davrandım ne yapmalıyım ..

merhaba arkadasim daha adetine 4 gün varmis, simdi cikmiya bilir bence bekle sonra birdaha yaparsin testi.
günün gelmeden cikmiya biliyor hayirlisi insaAllah.

canım görünüşe bakılılrsa henüz gebelik yok negatif ama çok erken test için .. benim arkadasım adetinden 2 gün önce negatif sonuç alıyo adeti geçikince testi tekrarladığında pozitif görüyor... kişiden kişiye değişiyor ama testi değerlendirmen için çok erken acele etme adet gününde olmazsan testi yine tekrarla.. belirtilerine gelecek olursak gebelik belirtileriyle adet belirtisi aynı gebesin diyemeyiz malesef ama sen y,inede stres ypma canım . inş. tez zamanda hamile kalırsınız

Son düzenleme:
Kızlar çok teşekkür ederim ozaman günümün geçmesini bekleyip tekrar test yapayım ..

bu ay denemeye başladık .. Ve eşimle ikimiz çok heyecanlıyız umarım rabbim bizede isteyen herkesede hayırlı haberler almayı nasip eder .. Nasıl geçecek bu dört gün bilemiyorum

testin markası bebetime mı ona benziyor bende de tuhaf bir çizgi belirmişti ama t nin altında değildi bu testin kalitesiz olduğunu düşünüyorum artık .. Öğrenmenin en erken yolu kan testi ben dün yaptırdım negatif çıktı en azından şüpheden kurtuldum. En iyisi adetin geçmesini beklemen biliyorum zor ama sabredeceksin ya da kan testi vereceksin. İnşallah hamilesindir canım

Evet canım markası bebetime .. Kalitesiz gibi gördüm bende ilk aldığımda anlamalıydım normalde 3,5 veya 4 tl testin tanesi , ama bu iki tane 4 tl .. bayan önce 4 tl dedi verdim çıkarken bu ikitane birde içerisinde hediyesi var diyince kurt düştü içime .. Bilemedim şimdi canım . İnşallah hamişimdir .. Sabredecem mecbur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…