Adetime 3 gün var, testim negatif çıktı hamile olma ihtimalim var mı?

26ay66

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2024
15
4
26
Hanımlar, ben 23 mayısta adet oldum ve sonrasında eşimle gün aşırı ilişki yaşadık korunmasız şekilde, adetime 6 gün kala ve 3 gün kala test yaptım negatif çıktı hala pozitife dönme ihtimali var mı, bir bebeğimiz olmasını çok istiyoruz, sabah negatifi görünce baya moralim bozuldu

Tamamen ayni durumdayiz benimde bugun adetime 3 gun var test yaptim negatif cikti...
Bizde yumurtalama günleri günaşırı iliski oldu bir umut adet gecikmesini bekliyorum.

Adet gununun gecmesi gerekiyor, gecmeden yapılan testler dogru sonuc vermiuo cogu zaman

Son durum nedir?

Umarım hepimiz umduğumuza erişirz
İnşallah... Bugun adet günüm hic adet ağrım yok yine heyecanla test yaptım ama negatif.. hala umutluyum normalde hic gecikme yaşamam hatta son aylarda 28-29. Gunlerde adet olmustum bu ay 30. Gundeyim olmadi

İnşallah... Bugun adet günüm hic adet ağrım yok yine heyecanla test yaptım ama negatif.. hala umutluyum normalde hic gecikme yaşamam hatta son aylarda 28-29. Gunlerde adet olmustum bu ay 30. Gundeyim olmadi
İlk gecikme gününden çıkmadığını duymuştum umudunu kaybetme hormon sayısının yükselmesi durumunda gözüktüğü için, 3 gün sonrasınde tekrar denersin

İnşallah, akıntın var mı, bende böyle beyaz bir akıntı geliyor zaman zaman, normalde adet günüm yaklaştığında bir yada 2 gün öncesinde kesilirdi
Son bir haftadir beyaz süt gibi bir akıntım var daha once hic dikkatimi cekmemisti olsa da daha sarimsi olurdu ama suan dedigin gibi beyaz ve dün aksam tam kasıklarıma hatta rahmimin icine öylesine bir batma oldu ki ayaga kalkamadim kramp mi batma mi nasil tarif edeyim bilmiyorum epey sanciliydi ama adet ağrısı degildi kesinlikle farkli biseydi

O batma bende de oluyo bazende böyle aşağıya çekiliyor gibi oluyo değişik bir his, sağ tarafıma yatamıyorum baskı yapıyor sanki o arada bir şey var gibi, midende yanma var mı?

O batma bende de oluyo bazende böyle aşağıya çekiliyor gibi oluyo değişik bir his, sağ tarafıma yatamıyorum baskı yapıyor sanki o arada bir şey var gibi, midende yanma var mı?
Midemde yanma olmadı sanırım dikkatimi cekmedi.. ya inşallah ikimizde hamileyizdir adette olmaynca daha bi umutlandim

Malesef ben bu sabah adet görmeye başladım, umarım senden güzel haberler alırız
Öyle mi hayırlısı olsun inşallah sizin için, en hayırlı zamanda saglikla gelsin... Ben bugün henuz hala olmadim bi regl ağrısı gibi durumumda olmadi bekliyorum ama içimde bi his var yanımda ped bile taşımıyorum olmayacağıma kendimi inandirdim sanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…