Adetime 10 gün kala gelen lekeler nedir?

mersaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2024
6
2
25
Merhabalar kızlar ilk olarak kadınsal olarak çok şükür bir hastalığım yok 1 yıl 4 aydır evliyim ve eşimle anne baba olmak istiyoruz ama eşimde biraz sıkıntı olduğu için şuanlık sabırla beklemekteyiz. Bunlar bir kenara ben bu ay çok farklı bir şey yaşadım adetime 10 gün kala ilk gün kahverengimsi lekeler geldi çok değildi ikinci gün ise bu sefer lekeler artı ve bununla beraber pıhtı şeklinde ince parçalar geldi. Parça dediğimde öyle büyük parçalar değil yani sadece kan pıhtılarıdır.
Bü gün üçüncü günüm ne olacak bilmiyorum. Bu arada adetlerim çok şükür her zaman düzenlidir bir iki gün oynar sadece.
Benim asıl merak ettiğim şey ise bu gelen lekele nedir? Ne sebep oluyordur? Yerleşme kanaması mı? Yada adet öncesi kanaması mıdır? Ve benim gibi böyle şeyler yaşayan var mı çok merak ediyorum ve aynı zamanda böyle şeyler yaşayıp hamile kalan var mı bunu çooooookkkk daha merak ediyorum.
Bu arada kadın doğuma gittim enfeksiyon kis gibi sıkıntılarım elhamdulillah yok bunlar neden oluyor bilmiyorum lütfen yardım edin bir bilgiye ihtiyacım var🥹🥹❤️❤️😣😣😣💕💕

X