Adetim gecikti

Bahar64

🕊🕊
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2021
271
90
28
Merhaba 11 gün adetim gecikti bugün sabah test yaptim ama cok cok zorla görülen bi silik cizgi var kan verip de ümitimimi kaybetcem die korkuyorum benim hep adetim 10-15 günde gelir resimde ki gibi olup hamile kalan var mi acaba

Eklentiler

• 20240715_114032.jpg
    20240715_114032.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 196
Merhaba 11 gün adetim gecikti bugün sabah test yaptim ama cok cok zorla görülen bi silik cizgi var kan verip de ümitimimi kaybetcem die korkuyorum benim hep adetim 10-15 günde gelir resimde ki gibi olup hamile kalan var mi acaba
Evet çok hafif bisey görünüyor hakkında hayırlısı olur insallah

Çok silik bir gölge var ama 11 günlük gecikmeyle bayağı kırmızı net çıkması gerekiyor belki geç döllenme de olabilir. Adetiniz düzenli miydi, çizgi ilk dakikalarda mı çıktı bunlar da önemli yorum yapmak için.

Ayy heveslendirdiniz beni çok silik çizgi görüyorum açıkçası ben de bugün tam 11 gün geciktim ama negatif görmekten korkuyorum bir sefer tüp bebek denemem var normal hamile kalma şansım var mı onu da hiç bilmiyorum normalde de pcosluyum düzensiz olurum ama hiç bu kadar adet belirtisi yaşayıp adet olmadığımı ilk defa görüyorum kendimde ama hüsrana uğramaktan çok korkuyorum 🥺

Çok silik bir gölge var ama 11 günlük gecikmeyle bayağı kırmızı net çıkması gerekiyor belki geç döllenme de olabilir. Adetiniz düzenli miydi, çizgi ilk dakikalarda mı çıktı bunlar da önemli yorum yapmak için.
Adetim düzenli degil 14 15 günde geliyo ama her seferinde ümitlenip test yapiyorum ilk dakikalarda mi cikti bilmiyorum ki negatif görmemek icin yapip biraktim bakmadim

Ayy heveslendirdiniz beni çok silik çizgi görüyorum açıkçası ben de bugün tam 11 gün geciktim ama negatif görmekten korkuyorum bir sefer tüp bebek denemem var normal hamile kalma şansım var mı onu da hiç bilmiyorum normalde de pcosluyum düzensiz olurum ama hiç bu kadar adet belirtisi yaşayıp adet olmadığımı ilk defa görüyorum kendimde ama hüsrana uğramaktan çok korkuyorum 🥺
Bende pcos var kendi kendime hamile kalamiyorum tedaviyle oluyo ama bi ümit yaptim kasik agrisi istahim acik cok uyuma var ama belki kendimi kandiriyorum

Üstekini pazartesi yaptim alttakini de bugün yarin sabahtan kan vermeye gidicem ztn ama anlamis degilim adetim 9 gün gecikti daha koyu olmasi lazim degilmi acaba

Eklentiler

• 20240717_121630.jpg
    20240717_121630.jpg
    31,2 KB · Görüntüleme: 144
3.testi de yaptim o ikinci cizgi birinci yaptigim testen bile silik cikti bu testler yumurtlamayi gösterir mi neden böyle oldu anlamis degilim gebelik yok tmm da adetim gelmedi 10.gün bugün

Eklentiler

• 20240718_044529.jpg
    20240718_044529.jpg
    146,2 KB · Görüntüleme: 118
3.testi de yaptim o ikinci cizgi birinci yaptigim testen bile silik cikti bu testler yumurtlamayi gösterir mi neden böyle oldu anlamis degilim gebelik yok tmm da adetim gelmedi 10.gün bugün
Kimyasal gebelik gibi görünüyor. Testlerin yanında HCG yazıyor yumurtlamayı değil betahcg yi gösteriyor. Ama muhtemelen yükselen değeriniz düşmeye başlamış yani en azından benim öyle olmuştu. Önce koyuydu gittikçe silikleşmeye başlamıştı. Koyu olduğunda 250 civarıydı silikleşince 100lere düştü derken zamanla sıfırlandı. Ama kimyasaldan sonraki ay genellikle sağlıklı gebelik oluşabiliyor 🙏🏻

Kan verdim sabah daha cıkmadi Allahım en sagliksini en hayırlısını en kolayını versin herkese 🙏

Kizlar dün yaptim bu kan testini acan bu deger yükselir mi bide bu 5 haftalik gebelik degeri mi oluyo
Allahım inşallah sevinçimi yarım birakmaz ben bunu 8 aydir bekliyorum hergün gözüm yaşlı cennet kuşum oglum icin hep aglayarak dua ettim Allahım oğluma kavusamadim onu unutmayacam ama ogluma kardes nasip et bizim gönlümüzü feraha kavustur die hic isyan etmedim hep dua ettim hep aklimda oğlum cikmiyo aklimdan cikmayacakda

Eklentiler

• Screenshot_20240719-162149_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20240719-162149_e-Nabz.jpg
    51,4 KB · Görüntüleme: 111
X