Adetim gecikti ama beta 6 gün önce bı pedi doldurmayacak akıntı şeklinde kanamam da oldu😔

Allahtan umut kesilmez. Henüz regl olmadın. Yarın hemen yap demiyorum ama hazır hissettiğinde sabah ilk idrarla yap birde.

Amin inşallah. Ama bende de belirti falan yok. Hiçbir şey yok
Dediğin gibi Allah'tan umut kesilmez umarım rabbim isteyen herkese verir adet olmamam umutlandiriyor fakat dünkü idrarda çıkan tek çizgi yıktı beni

Çok sağol canım nasipte ne varsa onu görecez bir haftan var adete daha olsa bile çıkmaz biraz bekle derim

Yerleşme kanaması olabilir o kanamalar..Regl olmadığınız sürece umut vardır. Biraz daha bekletip testi tekrarlayın..

Elbette stress de gecikmeye sebeb oluyor İnshaAllah gebesinizdir

Dayanamadım yaptım idrar testi maalesef tek çizgi üstelikte adet olmadım daha çok üzgünüm umarım senin olur bu ay hamile kalırsın
İnşallah canım Ama beta 22 şüpheli düzenli kan verip yükseliyor mu bakmak gerek idrarda zaten hemen belli olmuyor

Dediğin gibi Allah'tan umut kesilmez umarım rabbim isteyen herkese verir adet olmamam umutlandiriyor fakat dünkü idrarda çıkan tek çizgi yıktı beni

Adet olmamışim daha stresten olmasa sebeb bu kadar gecikmesi anormal hiç böyle olmamiştım ama idrarda çıkmadı kanda çıkar mı ki
gecikmiş sonuçta. Varsa kanda çıkar. Yani kanda idrara göre daha çabuk çıkıyormuş zaten. En azından bilirsiniz var mı yok mu.

Yerleşme kanaması olabilir o kanamalar..Regl olmadığınız sürece umut vardır. Biraz daha bekletip testi tekrarlayın..

Elbette stress de gecikmeye sebeb oluyor İnshaAllah gebesinizdir
İnşallah gebeyim çok istiyorum iki senedir yok düşükten sonrada hiç kalmadım kanamam adetime 6 gün varken az kırmızı kandi iki üç günde kahverengi sonra adet daha olmamisken tertemiz adet günü geldi olmadım hala olmadım insan umudum biraz oluyor ama dün idrarda çıkmadı n

Kan verdim gebelik yok ama tüm belirtileri yaşadım daha adet olmadım hormon testi verdim onlarda bişey çıkmadı bu neyin nesi delirecem normalde hiç böyle olmamiştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…