Adetim bir anda düzensizleşmeye başladı

Meryymm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2020
9
3
27
Kızlar bekarım 25 yasındayım suana kadar hep düzenliydi adetlerim geçtiğimiz tam gününde adet oldum bittikten 4 gün sonra tekrar adet olmaya başladım korktum doktora gittim yumurtalık tembelliği dedi progestan verdi adetini düzenler dedi 10 gün kullandım 2 adetimemsuan daha 6 7 gün var bittiği gibi tekrar adet oldum bitireli 1 gün oldu daha ilaçı sebebi ne bu bekar kadınlarda normal mı bu ilaçı hamilelikle ilgili kulananlar oldugunu okudum doktor bana nıye verdi bunu anlamadım acil aydınlatın beni anneme bırsey demeye korkuyorum yanlış anlayacak dıye sttesten ölüyorum ansızın adet düzensizliği neden olur acaba

Merhaba o ilaç adet düzensizliği olanlar içinde veriliyor. İlacı mutlaka düzenli kullanin bu sizin sağlığınız için önemli ilerde evlenince de çok faydasını görürsünüz. Şuan adet düzeni için kullanmanız normal. Her kadının her ay duzenli yumurtlayip adet görmesi gerekiyor ileride daha tehlikeli sonuçlar olmaması için. Telaslanmaniza gerek yok annenize de soyleyebilirsiniz. Evet hamileler De kullaniyor bı tür hormon ilacı çünkü. Anlık adet düzensizliği yaşadığınız bir sıkıntı veya hormonal bir durumdur kilo aldinizmi mesela yakın zamanda genelde kilosu olan bayanlarda rahim tembelliği oluyor

Anneniz nasıl bir kadın ki korkuyorsunuz? Çok üzüldüm buna. Oysa ilk paylaşacaginiz kişi olmalı.

Adet düzensizliği için ilaca sarilmadan önce beslenmenizi düzenlemenizi öneririm. Süt ve gluteni kesip bir bakın duruma. Genelde düzeliyor.

Hayır almadım bildim bileli 55 kiloyum streste yaomadım normal yasantıma devam edıyordum adet oldum 4 gün sınra tekrar kan gelmeye başladı stres girdim niye bilmiyorum teşekkür ederim bu arada yorumunuz içib

Hayır almadım bildim bileli 55 kiloyum streste yaomadım normal yasantıma devam edıyordum adet oldum 4 gün sınra tekrar kan gelmeye başladı stres girdim niye bilmiyorum teşekkür ederim bu arada yorumunuz içib
Hava degisimin bile etkisi oluyor biz kadınların üzerinde telaslanmayin duzenli kullanın ilacı düzelecektir rica ederim

Adetim 13 gün damla damla olunca doktor duphaston verdi 10 gün kullanmamı söyledi 2 gün kullandım ve kanamam çok arttı diye hapı içmeyi bıraktım doğrumu yaptın yanlışmı bilmiyorum bilgisi olan var mı kullanmaya devam mı etmeliydim ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…