adetim 8 gün geçti hala olmadım

yazgiii

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2013
140
5
kızlar pko luyum ama daha önce adetm hiç gecikmemişti bu ay 8 gün geçti idrar testi yaptık negatif çıktı :S sizce hastalığım ilerliyor mu ki :KK43:

bendede pko vardı son 3 adetimi 2 ayda bir oluyordm ama sonunda hamile olduğumu öğrendim :)

bendede pko vardı son 3 adetimi 2 ayda bir oluyordm ama sonunda hamile olduğumu öğrendim :)

test yaptım cnm :KK43: negatif bugün doktorumda randevum vardı eşimin işlerinde problem varmış :KK43: haftaya gideceiz dedi çok korkuyorum inş bebekdir :KK43:

kızlar pko luyum ama daha önce adetm hiç gecikmemişti bu ay 8 gün geçti idrar testi yaptık negatif çıktı :S sizce hastalığım ilerliyor mu ki :KK43:

tatlım daha yeniyse idrarda çıkmaz o yüzden kan testi yaptır bence hemen git....

dua edin lütfen inş bebektir birazdan hastneye gdip acilden kan vericem :)))) ne olur dua edinnn

dualarım seninle canım inşallah hamişsindir göbek atarız canım ....hakkında hayırlısı olsun canım...:KK76:

test fiyasko ile sonuçlandı :KK43:( yine bütün umutlar çöpe :KK43:((((( aff allahım çook zo bi durum

X