Adetim 6 gün gecikti test yaptım negatif

Beyza161616

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2024
28
1
22
Kızlar merhsaba sizin düşüncenizi merak ediyorum geçen ay ilişkiye girdim ertkesi gün hapını kullandım sekiz saat içinde norlevo. Adetim gecikti test yaptım biri erken gebelik diğeri normal gebelik testi yani idrardan negatif çıktı ama adet olamadim nedeni sizce nedir böyle durumla karşılaşan var mı yardimci olur musunuz

Ailem çok katı yapamam maalesef cesur olmak isterdim bu konuda adet olmayı bekleyeceğim yapacak bir şeyim yok

Ailem çok katı yapamam maalesef cesur olmak isterdim bu konuda adet olmayı bekleyeceğim yapacak bir şeyim yok
Canım e nabizdan kaldirabiliyorsun öyle bir durumda muhtemelen kullandığın haptandir genelde öyle etkileri var ama şunu bil ki o hapların hiç bir güvencesi yok yaşadım yani yok

Canım e nabizdan kaldirabiliyorsun öyle bir durumda muhtemelen kullandığın haptandir genelde öyle etkileri var ama şunu bil ki o hapların hiç bir güvencesi yok yaşadım yani yok
Hamilelik çıkarsa sağlık ocağına gönderiliyor bilgiler aslında ondan gidemiyorum . Test de yaptım negatif çıktı adet olmayı bekleyeceğim bakalim

İki haftayo geçti hala olamadım testlerim negatif stres mi yapıyorum acabab???? Karnında da hafif ağrı var iki ogündür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…