Adetim 4 gün geçti test negatif

Sizce hamile miyim

• Değilsin mevsimsel geçiş

OY: 1 25,0%
  • İdrarda çıkmamış olabilir kan ver

OY: 1 25,0%
  • Onbeş güne tamamlanınca gecikme bidaha yap

OY: 2 50,0%
  • Erken gebelik testi yap(normal yaptım)

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    4

denzmavs

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2024
51
-6
19
Kızlar merhaba iki haftadır mise bulantısı ve uyku hali vardı ara ara yemekten iğrendim içimden yemek gelmedi kokulardan uzaklaşmaya çalıştım parfüm kokusuna bile dayanamaz oldum ve akıntım çoğaldı beyaz akıntı test için adetimin geçmesini bekledim 4. Gğnğ bugün hala olmadım idrar testi negatif çıktı sabah yaptım göğsümün ucu koyu mu değil mi emin değilim 🫥 sizce biraz daha geçerse tekrar yapayımmı hamilemiyim sizin hamilelik belirtileriniz nelerdi?

2 gün sonra testi tekrarla belirtiler piskolijikte olabilir bir kan ver bazen idrarda cikamaha bilir
Yapıcam biraz daha zaman geçsin kendimş takip edeyim biraz ama ben zaten üzülüyorum diye hiç umursanmamıştım midem bulanıyordu annem dedi hamile misin diye bende bilmiyorum dedim bunu dediğinde adetime 10 gün vardı bende umutlanmadım hiç aklıma gelmedi yani adetin geçmesini bekledim adette geçti biraz daha bekliycem sonra yapıcam

Yapıcam biraz daha zaman geçsin kendimş takip edeyim biraz ama ben zaten üzülüyorum diye hiç umursanmamıştım midem bulanıyordu annem dedi hamile misin diye bende bilmiyorum dedim bunu dediğinde adetime 10 gün vardı bende umutlanmadım hiç aklıma gelmedi yani adetin geçmesini bekledim adette geçti biraz daha bekliycem sonra yapıcam
Üzülme bu ay olmaz diğer ay olur modunu düşürme dur bakalım burada 15 gün geçirmeden sonra gebe kalan bile çok sabır inşallah bebiş vardir

Merhaba arkadaşlar yeni katıldım ama acil birşey sormam lazım. Adet oldum ama ilk defa çok az az geldi ve 5 gün sürdü bitti 3 günü bugün ama dün gece kahve rengi lekelenme oldu hala devam ediyor ara ara ve karnım ağrıyor neden acaba bilen var mı hamile olabilir miyim ?

Merhaba arkadaşlar yeni katıldım ama acil birşey sormam lazım. Adet oldum ama ilk defa çok az az geldi ve 5 gün sürdü bitti 3 günü bugün ama dün gece kahve rengi lekelenme oldu hala devam ediyor ara ara ve karnım ağrıyor neden acaba bilen var mı hamile olabilir miyim ?
Kanama rengi kırmızı miydi bazen az gelebiliyor dönem dönem

X