Adetim 3 gün gecikti

rabiayavuz

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2023
170
19
26
Kızlar merhaba benim adetim 3 gün gecikti yumurtlama döneminden 3 gün önce eşimle birlikte olduk birde adetten 8 gün önce şimdide adetim gecikti normalde hiç gecikmez adetim şuan akıntım var beyaz ve hafif kaşık ağrılarım oluyor sizce nedir bu

normal de adetin düzenli midir ? eğer ilk defa oluyosa iki gün daha bekleyip test yap istersen için rahat eder

Kızlar merhaba benim adetim 3 gün gecikti yumurtlama döneminden 3 gün önce eşimle birlikte olduk birde adetten 8 gün önce şimdide adetim gecikti normalde hiç gecikmez adetim şuan akıntım var beyaz ve hafif kaşık ağrılarım oluyor sizce nedir bu
ben olsam koşa koşa eczaneye giderdim.

Merhaba benimde bugün 3. Gecikmem var test yaptım negatif aynı belirtileri dibine kadar yaşadım 🥹 sizede hayırlı olsun Rabbim devamını sağlıkla ilerletsin inşAllah🌺
Vallla hamileyim.betam 3862 çıktı
ay çoğul gebelikmi acaba 🥰🥰🥰 3 günlük gecikmeye bu kadar yüksek çıkması normal mi birde ikiz oluyormuş ☺️

Merhaba benimde bugün 3. Gecikmem var test yaptım negatif aynı belirtileri dibine kadar yaşadım 🥹 sizede hayırlı olsun Rabbim devamını sağlıkla ilerletsin inşAllah🌺

ay çoğul gebelikmi acaba 🥰🥰🥰 3 günlük gecikmeye bu kadar yüksek çıkması normal mi birde ikiz oluyormuş ☺️
Yemin ederim bende bunu düşünmedim değil bugün adetimin gecikmesinin 5 .ncı günü ve betada böyle çıktı ama ben bant kullandım bant çok etki etti hamilelikle

Ben sağlık bantları satıyorum b 12 vitamini ve folik asit için ve 20 gün falan kullandım sonrasında çok şükür hamile kaldım hocam bile şaşırdı bu kadar etkili mi bu bant diye çünkü benim ilk kızımda bile 6 gün gecikim 50ydi beta
Benim kan testinde b12 düşük çıkmıştı 🤣 nasıl bişey canım resmini atabilir misin yani eczanelerde falan var mı

Benim kan testinde b12 düşük çıkmıştı 🤣 nasıl bişey canım resmini atabilir misin yani eczanelerde falan var mı
Bu eczanelerde satılmıyor ben network yapıyorum online ticaret yani bu ürünleri satıyorum ağrı bantları sağlık bantları eşler için falan ben kullandım faydasının gördüm tabiki atarım ama biraz fiyatı var

X