Adetim 3 gn srd

D

defnesabunu:)

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi defnesabunu:)
arkadaslar sol yumurtalıgımda 6 cm kist çıktı.kan idrar tahlili derken dr. basit kist oldugunu söyledi.adet oldum atabilecegimi sandım kisti ama adetim 3 gün sürdü
napabilirm arkadaslar bişeyler söyleyin korkuyorum çocugum olmaz diye

benimde 5 cm çıktı ultrasonda kormana gerek yok.Bende ilk başta çokkorkuyordum da dr gerek görmedi sadece yasmin verdi doğum kont.hapı o kadr üç ay sonra tekrar gidicem.Sene başınada çocuk düşünüyüoruz allahımın izniyle.Sen dedmi pko var.

eskiden 1 hafta sürerdi:S şimdi neden böle oldu anlamadım:S
atamadıgımı kasık agrılarımdan anlıyorum.adetim basladıgında 2 gün agrımadı ama 3.gün kesildiginde tekrar agrı basladı:S
umarım kötüye gitmez her sey:S
bıktım ben bu kadınsal hastalıklardan..neyin borcunu ödüyorum bilmem ki:S
suçum neydi anlamadım:S
bu arada sagol nıfı..:)

dr doğum kontrol hapı verdimi?kistlerde doğum kontrol hapı veriyorlar.ve bu hap adeti azaltıyor.yani normalde 5 gün oluyorsan hapı kullanınca 3 gün olman normal.ama ilaç kullanmadıysan onu bilemiyorum.gönlünü ferah tut.hemen korkuya kapılma.

dr primolut n verdi.adetimin 16.günü baslıycakmışım 25 ine kadar içicekmişim.
agrırsa diye de melox fort verdi.
pko tam olarak nedir bilmiyorum:S

pko bir çeşit yumurtlama bozukluğu.Basit kistse korkmana gerek yok bende ilk duyduğumda çok kötü olmuştum da...Ben evli olduğum için ve şu anda çocuk düşünmediğim için doğum kontrol hapı verdi.ama prilomut diye bi ilaç duymadım belki bekar olduğun için.olabilir.mesela çocuk isteyenlerde farkılı tedavi yön.uygulanıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…