Adetim 22 gün gecikti duphaston kullanıyorum halen olmadım

Farklı bir doktor bekle gelir hicbir ilaç kullanma dedi. Beklemedeyim ben de. 1 hafta daha bekleyeceğim. Olmazsam başka doktora gideceğim.
Igneyle de olunuyor muymuş hiç duymadım. Benim adetlerim hep düzensiz olduğu için doğum kontrol hapı kullanayim dedim. Durumum daha da karmaşıklaştı. Cok moralim bozuldu. Hicbir şekilde bu döngüm düzelmedi yıllardır. Ne yapacağım bilmiyorum. Çok stresli bir du
Bende senede bir kez olur onun haricinde düzgündür.belki bende bu yöntemle ise yaramış olabilir ama emin olmamakla beraber sizin sürekli düzensiz olduğu için doğum kontrol ilacı ile kontrol altına almak istemiş olabilirler.haklisin insanın psikolojisini berbat yapıyor.oldum olcam derken hiç olmuyoruz.aslinda serbest bırakmak lazım ama ne mümkün😕bende yapamıyorum.hrleki tam tüp bebeğe basliyacagim ayda böyle gecikme olması dahada bir stres ediyor

Bende senede bir kez olur onun haricinde düzgündür.belki bende bu yöntemle ise yaramış olabilir ama emin olmamakla beraber sizin sürekli düzensiz olduğu için doğum kontrol ilacı ile kontrol altına almak istemiş olabilirler.haklisin insanın psikolojisini berbat yapıyor.oldum olcam derken hiç olmuyoruz.aslinda serbest bırakmak lazım ama ne mümkün😕bende yapamıyorum.hrleki tam tüp bebeğe basliyacagim ayda böyle gecikme olması dahada bir stres ediyor
Inşallah istediğiniz hayırlı sonucu alırsınız❤

Sizin de ilk defami bu kadar gecikti kan testi felan verdinizmi
Benımde adetım 25 gün gecikti hıc gecıkmem olmadı bu zamana kadar ilk 10 gün gecıktugınde kan verdım gebelik yoktu doktora gıttım dupbaston verdı 8 gündür içiyorum halen adet olmadım neden acaba bılgınız varmı 2 yıldır evliyim

X