Adetim 18 gün gecikti

Sule13

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2018
6
0
26
Kızlar benim adetim 18 gün gecikti bi kac kere test yaptım ancak negatifti, en son 11.günde test yaptım o da negatif çıkmıstı. Benim bir oğlum var onda adetin gecikmesinde 10.gununde testte hemen pozitif çıkmıstı. Şuan kasiklarim ağrıyor ve aşağı ara ara sancı giriyo. Yani bu hamilelik te olabilir herhangi bir enfeksiyon da pazartesi hastaneye gideceğim randevum var. Benim gibi olup mesela adet gecikmesinin 20. Gününde falan hamile olduğunu öğrenen varmı acabaa???

İlk cocugumda hemen çıkmıstı evet, ama geç dollenme de olabilir mi acaba düşünmeden edemiyor insan. Belirsizlik çok kötü insan böyle yasamiz bir örnek görmek istiyor 😁

İlk cocugumda hemen çıkmıstı evet, ama geç dollenme de olabilir mi acaba düşünmeden edemiyor insan. Belirsizlik çok kötü insan böyle yasamiz bir örnek görmek istiyor 😁
pazartesi hastanede çıkar zaten bekleyemezsenizde eğer hamileyseniz geç döllenme bile olsa şuan hemen çıkması gerek gönlünüzce olsun herşey☺️

Son 1 haftadır yapamıyorum yine negatif çıkarsa diye ufacık olan umudumu yitirmek istemiyorum teşekkür ederim inşallah 🤲😁

X