Adetim 10 gün gecikti

profone

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2022
20
3
22
Merhaba arkadaşlar ben en son 25 ekimde adet oldum ve 28 kasımda gebelik testim pozitif çıktı yani döngümün 35. Gününde 29 kasımda ultrasonda kese gözükmedi tani 2 gün boyunca hafif lekelenmem vardı. Bugün döngümün 40. Günü kasık ağrım ve pembemsi yoğun kanamam var bu durum nedir dış gebelik olabilir mi

Eğer adet gibi kanamaysa yani kırmızı kahverengi tarzında o kadar yoğun olmasada adete yakın bir kanama ve az az peceteye gelecek şekilde devam ederse kimyasaldir yaklaşık 10 gün surer

Eğer adet gibi kanamaysa yani kırmızı kahverengi tarzında o kadar yoğun olmasada adete yakın bir kanama ve az az peceteye gelecek şekilde devam ederse kimyasaldir yaklaşık 10 gün surer
Adetim 10 gün gecikti ama kimyasalda daha erken belli olmuyor mu

Doktorum ultrason yaptı keseyi göremeyince haftaya gel dedi kan testi yapmadı nalesef

Doktorum ultrason yaptı keseyi göremeyince haftaya gel dedi kan testi yapmadı nalesef
İlginç kan testi yapmaması normalde ilk ay kese gözükmez zaten beta ile takip edilir. Hafta sonuda girmiş araya işinize karışmak istemem ama ben olsam gider bir acilde beta HCG baktırırim yarın salı da o doktora gider tekrar yaptirtirdim beta hcg nin iki günde iki katına çıkması gerek saglikli bir gebelik ise

Çok teşekkür ederim görüşleriniz için

Merhaba tekrardan bugün ağrıların şiddetlendi ve kanamam başladı doktor düşük yapıyorsun dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…