Adeti gecip negatif alıp bekleyenler

Oceansss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2016
321
139
Kızlar adetim geçti 0.152 çıktı sonucum sizce ümit var mı böyle olanlar varsa lütfen yazsın

Kızlar adetim geçti 0.152 çıktı sonucum sizce ümit var mı böyle olanlar varsa lütfen yazsın
Benimde adetim gecikti bugün 8. Günüm. Ocak ayında 5 haftalık bir düşük yaşadım. Düşükten sonra adetim düzenli bir şekilde devam ediyordu ama bu ay 8 gün gecikti. Gecikmenin 2. Günü idrar testi yaptım negatif ve bugün tekrar yaptım yine negatif. Bir çok kişinin idrar testi negatif ama kan testi pozitif olabiliyormuş. Ve ayrıca adetinin 7-10 gün geçmesi gerekiyo.

Yani demem o ki hala umut var

Sizin normal başlamış pozitif sonra düşmüş neden acaba sebebini bilirseniz tedbir alırsınız yine kalırsınız ama pozitifi yakalamışsınız

Benim de 5 gün geçti bugün 6. Günüm bir belirtide yok idrar testleri negatif çıkıyor henüz kan vermedim öylece bekliyorum ve ilk defa bu kadar gecikme yaşadım

Sizin normal başlamış pozitif sonra düşmüş neden acaba sebebini bilirseniz tedbir alırsınız yine kalırsınız ama pozitifi yakalamışsınız
Kese oluştu ama bebek keseye yerleşemedi. Yerleşme kanamam oldu 1 gün sonra kanama durmadı devam etti yani anlayacağın keseye giremedi.

Kese oluştu ama bebek keseye yerleşemedi. Yerleşme kanamam oldu 1 gün sonra kanama durmadı devam etti yani anlayacağın keseye giremedi.
Belki
Benim de 5 gün geçti bugün 6. Günüm bir belirtide yok idrar testleri negatif çıkıyor henüz kan vermedim öylece bekliyorum ve ilk defa bu kadar gecikme yaşadım
Belki stresten veya havadan kaynaklı olabilir. Biraz bekleyin 10 günü geçerse hastaneye gidin benim gibi. Ciddi bir durum olabilir.

Belki

Belki stresten veya havadan kaynaklı olabilir. Biraz bekleyin 10 günü geçerse hastaneye gidin benim gibi. Ciddi bir durum olabilir.
Geçti kan testim negatif ya adet de olamıyorum doktora gidicem söktürücü verir büyük ihtimal canım belirtilerim çok baş dönmesi var bi ara midemde de bulantı vardı kasık ağrılarımda oldu ve akıntım çoktu kanda görülmeyen gebelik olmaz ki

Geç döllenme olabilir ama

Bı yerde okumuştum kadının biri adet gecikmesi yaşıyor testleri negatif doktor gebelik yok diyip adet söktürücü vermiş 1-2 defa içmiş adet olamamış kadın sonra test yapmış pozitifmiş. 20 gün gecikme yaşayıp öyle öğrenmiş o.

Allahım sabır ben doktora gideyim beni muayene etsin belki miyom vardır orda da bişeyler görebilir

Belki

Dün kan verdim negatif çıktı ama hala olmadım. Pztesiye randevu aldım bakalım dr ne diyecek. Bu ay da kafam çok rahattı hiç stres fln da yapmadım akışına bırakmıştım ama kist fln mı oldu acaba diye şüphe ettim dünden beri de midem bulanıyor gece afedersin istfira ettim geç döllenme gibi bişi mi oldu acaba diye şüphelenmeye başladım

Benimde baş dönmem fln var benim pozitif çıkardı olsaydı nerdeyse iki aylık olmam lazım:) kanda görünmesi gerekiyorsa kesin ben hamile değilim bende kistten şüpheleniyorum bir de yanma başladı idrarımı yaparken tortu tortu beyaz akıntım var az da

Benimde yirmi gün ama negatif

Sonucun iyi çıkmıştır umarım. Ben 11 gün gecikme yaşadım meğersem kullandığım ilaçtan kaynaklıymış ilacı 1 gün içmedim hemen oldum. İnşallah hamilesindir güzel haberler alırsın umarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…