Adeti geç gördüm, kahve rengi leke vardı,Hamile kalmış olabilirmiyim?

cleopatra84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2011
24
0
Merhaba Arkadaşlar,

yardımcı olursanız sevinirim.
adetim hep düzenli gelir ama bu ay 5-6 gün gecikti...Tam belirtileri başladı, yani biraz sivilce karnım şişdi, affedersin gaz filan ama hastalanmadım...Bide yumurtalıklarımda ağrı var, karbnımın bi sağ tarafım bi sol tarafımda sancı oluyor, 1-2 gün sonra kahve rengi leke geldi, hastalancam sandım ama yine hastalanmadım, kahve rengi lekeden sonra yine krem rengi akıntı başladı, sonra yine bi kahverengi leke, yine krem rengi akıntı, sadece bikere pembe leke gelmişdi bölede nerdeyse 10gün devam etti.. Çokda uykusuz kaldım, bir kaç gündür uyuyamıyorum geceleri.
Dün akşam kan gelmeye başladı, ama herşey çok farklıydı bu sefer çok uzun sürdü gecikdi, karnımdaki sancılar o lekeler filan, bide az az gelıyor sulu ve acık renkli, acaba yinede hamile kalmış olabilirmiyim????

Cvp yazarsnaız sevinirnim, şimdiden çok tşkr ederim

canım test yapmak için kanamanın bitmesine gerek yok.adet zamanı yada yumurtlama zamanında o test pozitif vermez.ben adetliyken yapmıştım test.hamileysen hcg hormonundan dolayı pozitif cıkıyor zaten.bence vakit kaybetme

çarşamba akşam kanama başlamışdı,önce acık kırmzı, pembe gibi, dün rengi normaldi, ama çok geldi ve normalinden sıvıydı. Bugünde bitti bile, baktımda koyu kırmızı , siyah gibi leke vardı . Normalde 3-4gün sürer adetim, en azından.
Sağ ve sol tarafımda hala hafif sancılar oluyor. Dün ilk defa bi haftadır gece uyanmadım, ama yinede acayıp uykusuzum. Gözlerimde bi tuaf zaten, ağrı filan yok ama, yorgun, yapışık, uykudan yeni kaşlmış gibi nasıl anatayim bilmiyom ki. Sinirlerimde çok bozuk bu hafta, en ufak şeye ağlama başladım , hiç huyum değildir Anlamadım ki. Kafam karışdı. Acaba hamilemiyim diye ??? :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…