adeti 10 gün gecip kanda ve idrarda negatif çıkıp hamile olanlar varmı

okyanusesintisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2009
143
6
kızlar 10. günüm bugün 7. günümde kan testi yaptırdım negatif çıktı,idrar testlerimde ama ben düzenli adet gören biriyim ama hala bi adet gelmesi yok.acaba daha sonra mesela 14. günde falan hamile oldugunu ögrenen arkadaşlarımız varmı.

hiç kimse cevap vermiyo 2 konu açtım ama diger konular dolu benim ki boş hiç mi yok ya benim gibi olan arkadaşlar.lütfennnn cevap yazın ya.bekliyimmi beklemiyimmi bilemedim yani. şimdi doktora gidicem göremiycek bişey ama var olucak ilaç falan verir mazlallha korkuyorum yani.

bu kadar gün geçtiyse bişey çıkmadıysa yoktur. olsa kanda çıkardı. iilaç kullnadıysan o da geciktirir.

teşekkür ederim sonunda bir cevap yazan oldu.bundan 3 hafta önce hastalanmama 1 hafta kalanın önecesi grip oldum hap kullandım ama etkisi çoktan geçmiştir yani diyorum 4 hafta geçti tam 1 ay yani.anlamadım gitti ama yarın bi jinekologa görünücem.ama araştırmama göre ki bi arkadaşımda öle olmuş hem kanda çıkmamış hemde idrar da ama onun özlelliği üstüne görmüş o o yüzden ama bende o durum yok.tedirginliğim var yani bu sebeplerle.çok zor böle beklemek.

okyanusesintisi cnm suan bende aynı senın durumundayım dr 10 gün sonra gel dedı anlamadım bende cok düzenli olurdum gecen ayın 10unda hastalanmıstım ama hala bişey yok belirtisi bile yok :KK43: inş. geç döllenmedir.

cnm bnmde 6.günüm testler negatif kan baktrmadm daha..benu-ımde cok düzenlıdırii...bu mevsimde adet gecıken cok forunlarda cok okudum...zira buna ragmen hamıle olanda var...gec döllenmeyle..ama olsa kanda cıkardı cnm...alttan ulltrasonla baktrmalısın kıst vs için..normal ultrasonla gözukmesss

seni en iyi ben anlarım evet canaaa.ben ilçede oturuyorum işte doktor ultrasonla baktı bi alttan muayene etmedi.ama yarın özel hastaneye gidicem tüm kontrolleri inş orada yaparlar ve herşey yoluna girer böle beklmek gerçekten zor.benim adet günümde belirtim yoktu karın agrısı gögüste şişme falan hiç bişey,2 gündür gögüsler de hafif acı karnımda da sanki adet oldu olacakmışım gibi bi his.ama hala bişey yok.yarın inş artık neyse çıkarda rahatlarım.senin durumuna görde bekle sen biraz bakalım cnm inş geç döllenmedir ve bebiş vardır.biz korunuyorduk o yüzden ihtimal vermiyorum ama herşeyi rabbim bilir,ama sen korunmuyosan ve geciktiysen inş hamişsindir.burdan haber verelim birbirimize ve bizim gibi olan tüm arkadaşalrı davet ediyorum bunu bir tek biz yaşamıyoruz çok yaşayan var biliyorum.herkes deneyimlerini paylaşsın.......

es_esxxx cnm senin de adetin 6 gün geçmiş kana baktır derim eger korunmuyosan.idrar testleri kişiye göre ve beta hcg hormonunun idrara geçiş düzeyine göre değişiyo benim arkadaşımda mesela hiç idrarda çıkmadı hamileymiş üstüne adet görmüş diger ay adeti gelmiyo 10 gün geçiyo idara yapıyo onda anca çok silik çizgi görüp şüpheleniyo ve kan tahlili yaptırıyo ve orda 2 aylık hamile oldugunu anlıyo.yani bu hamilelik herkeste farklı doktorlar 10 günden sonra kesin idrar örnegi dogrudur diyo ama en kesini adet 5 gün geçtikten sonra güvendiğin bi hastanede kan tahlili yaptırmak.ama negatif çıkar ve hala adet olnmamışsa beklemek geç döllenme olabiliyo.bana doktor alttan bakmadı ama özele gidicem yukarıda da belirtiitğim gibi.çok yazı okudum ya bu internetten de siteden de hemen çıar diyenler oluyo bazılarıda 10 gün geçti anca çıktı diyo kimisi 20 gün geçti anca belli oldu diyo anlamadım valla bende....

kızlar bugün özel doktora gittim ve alttan muayene oldum rahimde kalınlık oldugunu söyledi bu kalınlık 1=gebelikte,2=adet günü yaklaşınca olurmuş.bende 11 gün geciktigim için tekrar tahlil istedi bu arada gebe değilsem gebelik öncesi kan tahlillerimi de yaptırmak istedim ve onları da yaptırdım,ayrıca idrar örnegimide aldılar.sonuçlar çıktı gebelik yokmuş ama herşeyim gayet iyi gebelige hazırmışım.vitaminlerimi aldım.adetimin gelmesi için söktürücü yazdı.içim rahatladı.cannaa seninde durumun benim ki gibi olabalir belkide hayırlısı seninde haberlerini bekliyorum.

X