Gebeliğe Hazırlık Adete 8 gün kala hamilelik belirtisi olabilir mi kızlar 🧐

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende ayirt edemiyorum reglimle ayni belirtiler oldugu icin sadece suan farkli olan mide bulantisi ve yanmasi oda üşütme den kaynakli olabilir suan cok meraktayim sizin gibiyim ayni

Valla şu belirtiler yüzünden sinir stres sahibi olduk erken gebelik testini de önermem onlar çok hassas oldukları için hataya elverişli oluyor şimdiye kadar üç dört kere hamileymişim gibi pozitif çıktı ama bir senedir no😂
Erken gebelik testi yanlış mı çıkardı ilk defa duydum inşallah öyle olmaz hayal kırıklığı 🙁 prodüktör erken gebelik yapmayı düşüyordum. 🤨

Ben 3 gebelik yaşadım, 2 doğum yaptım. Hepsini de adet günüm geçmeden anlamıştım. Evet kendinizi dinleyen bilen biriyseniz anlıyorsunuz. Mesela ben regl olduğumda bir belirtim olmuyor. Ama hamileliklerimin birinde belim ağrıdı, birinde ağzımda demir tadı gibi bir şey oldu, tiksinme oldu, diğerinde kasık ağrısı oldu vs. Kan testinde çıkmadığı halde biliyordum😊
Vücudumu tanıyorum yıllardır hep ağrılı olurum adet öncesi semptomlarda olur kasıkta batma olmamıştı, bugünde sızlıyor hadi hayırlısı🥰

Bende ayirt edemiyorum reglimle ayni belirtiler oldugu icin sadece suan farkli olan mide bulantisi ve yanmasi oda üşütme den kaynakli olabilir suan cok meraktayim sizin gibiyim ayni
Bende mide ile ilgili belirti yok , bende üşüme de var ama zaten çabuk üşürüm:) merakım büyük 🥹

Birisi erken gebelik birisi ovulasyon testi adete 7 günüm var kızlar erken gebelik testinde görülüyor mu 🥲

İnşallah ekleyebilirim

Eklentiler

• 636B5759-BDB8-4A9E-BFBC-2B29C45DAB88.jpeg
    636B5759-BDB8-4A9E-BFBC-2B29C45DAB88.jpeg
    39 KB · Görüntüleme: 117
  • 9BA04AA8-FEC4-4ED5-B5B0-557D4E566CCF.jpeg
    9BA04AA8-FEC4-4ED5-B5B0-557D4E566CCF.jpeg
    36,7 KB · Görüntüleme: 111
Ah evet biliyoruz ama insan çok merak ediyor, belirtilerde bugün değişiklik var , hamileysem yazacağım buraya, ben çok kişinin yazdığını okudum, umut oldu 😊bende yarın yapayım bakıyım test :)
Cikmayacagini biliyoduk 8 gunum var bugunle beraber oylede oldu cikmadi:)

Eee cikmis hayirli olsun İnsaAllah saglikla alirsin kucagina😍😍 bize de cikar İnsaAllah
Prodüktör yanlış pozitifi çok veriyormuş ben umutlanmadım daha , birdsha yaparım akşama yada yarın 6 gün kaldı 🙂

19 u benim reglm yani 8 gun var erken test yaptim tabikide🙃
Ben testin dışını açmadan pembeliği göremedim, üç saat sonra bi içini açayım dedim öylesine herkes açıyor ya 😇 iç tarafta çıkmış, yani bozuk olabilir, sen Testi atma bakalım🤗

Ne yaptin cnm test yaptinmi tekrar
Ya iki gün önce çıkmadı, şuan 3 gün filan kaldı, bugün sol kasık batmaya başladı yine 🤔yoksa var mı bişey, tek taraflı daha önce böyle oldu mu diye düşünüyorum, hatırlayamıyorum, solda bir boşluk mu desem ağarlık mı değişik

Ya iki gün önce çıkmadı, şuan 3 gün filan kaldı, bugün sol kasık batmaya başladı yine 🤔yoksa var mı bişey, tek taraflı daha önce böyle oldu mu diye düşünüyorum, hatırlayamıyorum, solda bir boşluk mu desem ağarlık mı değişik
Evet benim sol yanlarda ayni agrimi giriyo cikiyo gibi ama daha 6 gun var bakalim hayirlisi

Ben 3 gebelik yaşadım, 2 doğum yaptım. Hepsini de adet günüm geçmeden anlamıştım. Evet kendinizi dinleyen bilen biriyseniz anlıyorsunuz. Mesela ben regl olduğumda bir belirtim olmuyor. Ama hamileliklerimin birinde belim ağrıdı, birinde ağzımda demir tadı gibi bir şey oldu, tiksinme oldu, diğerinde kasık ağrısı oldu vs. Kan testinde çıkmadığı halde biliyordum😊
Valla bunları ayırt etmek çok zor

X