Gebeliğe Hazırlık Adete 4gün kala silik çizgi dra ne zaman gitmeli kese ne zaman

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

yildizyildizyildizyildizz

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2019
61
26
33
Merhaba adetime 4gün kala 5tllik test yaptım silik çizgi çıktı bugün beklenen adet günü dr a ne zaman gidip kan vermeliyim her hangi bir belirtim yok bazen kasıklarımda adet olacak gibi agrı oluyo uygulamadan hesaplayınca 28 günlük yazıyo kese görünürmü

Kan vermeniz lazım 2 günde bir sağlıklı artıp artmadığına bakman lazım. İstersen sağlkk ocağında ver sonra onlar seni yönlendirir. Yada direk doktoruna git

Merhaba adetime 4gün kala 5tllik test yaptım silik çizgi çıktı bugün beklenen adet günü dr a ne zaman gidip kan vermeliyim her hangi bir belirtim yok bazen kasıklarımda adet olacak gibi agrı oluyo uygulamadan hesaplayınca 28 günlük yazıyo kese görünürmü
Hayırlı olsun ben 4+6 da görmüştüm ama doktora geç gittim ben sen belki daha erken gidersen görebilirsin

Öncelikle hayırlı olsn bnde 4 gün önce öğrendim. Kan verin iki günde bir artışa bakın kese 1500 lerde görünüyor

Hayırlı olsun kucağınıza almak nasip olsun inşallah. Kan değerlerinize tekrar baktırın 1500ün üzerine çıkmışsa kese için muayeneye gidebilirsiniz.

X