Adete 4 gün kala kan sonucum...

smy86

Guru
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2009
466
356
Sonuç düşükk elbette yani 5 üzeri değil ama 2.48 doktorum olmayadabilir ama çook yenide döllenmiş olabilir dedi .
Çatlatma iğnesi olmuştum 16 gün sonra bu sonucu aldım bilemiyorum cuma günü tekrarlanacak test çoook duaya ihtiyacım var kızlar
Var mı adetten bikaç gün önce bu şekilde sonuç alan almayan duyan gören nolur bişeler deyin bana arkadaşlar..

Merhaba,

dilerim hamilesindir, bence geç döllenmeden kaynaklanıyor olabilir bu düşüklük. içini rahat tutmaya çalışcanım, kötü düşünme...

hamıle olduğunu düşünüyorum arkadaşım ama değilsen bıle yakındır allahın ıznıyle..!
adetınden once düşük sonuclar görüp,, gecıkmeden sonra degerı yukselenlerı okuduk burda.. :)
ınşallah hamılesındır canım,gönlunden geçen hakkında hayırlı olur ınşallah..

Ben de bugün test yaptım. Adetime 2 gün var. değerim 43 çıktı. Doktor bana da düşük dedi. Cuma testi tekrar yapacak. İnşallah değerlerimiz yükselir.

canım seni üzmek istemem ama bnm adet günümde 4.00 çıkmıştı bennm migrenm tuttugu için yaptırmak zorunda kalmıştım iğne vuralabiliym diye ama akşama gelmişti kırmızılar inşallah sennki gelmez ama herseye hazırla kendini hakkında hayrlısı olsun..

Kızlar cevaplar için tşk ederim uzun zamandır girmiyodum nete maalesef sonuç yine negatif tam adet günümde adet oldum gecikme olmadı kan sonucumda 0 ,20 olmuştu Rabbimden hayırlısı yine olmadı ama bir gün elbet olacak olacakkk

Ben de bugün test yaptım. Adetime 2 gün var. değerim 43 çıktı. Doktor bana da düşük dedi. Cuma testi tekrar yapacak. İnşallah değerlerimiz yükselir.

Benim de regl ya dün ya bugündü. Dün test yaptırdım 50.68 çıktı bana da düşük dedi herkese aynı şeyi söylüyorlar heyecanımızı doğru düzgün yaşatmıyorlar, içimizde bir korku oluyor. 3 gün sonra tekrarlayın testi dedi laboratuardaki adam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…