adete 3-4 gün kala karin agrisi pembe akıntı ve memeucu hassasiyeti

gunayxanim

Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2023
14
2
35
Merhaba güzel hanımlar.... fikirlerinize ihtiyacım var. Ben Amerikada yash
iyorum ve ben 7 ay önce 6 haftalık dushuk yaptım...(( bebeyimin kalbi durmushdu. ve hamileliğimi oyrendiyim ilk gunden pembe atintilar oldu ve bebek kalbi durduktan sonra kendiliğinden dushdu.sonra bizi Aile planlamasından kontrole aldılar. doktor 4 ay korunmayı tavsiye etdi. biz de dediğini yapkik... ve iki aydır gene korunmazsizin ilişki yasıyoruz. ve ben bu ay da düzenli olarak nerdeyse 8 gün yumurtlama donemini değerlendirdim. ovulyasyon testleri ile takib ettim. ve doktorum demişdi ki 2 gün yumurtlamadan once ve 2 gün yumurlamadan sonra ve yumurtlama günü . Toplam o 5 günü değerlendirin... ve bu arada doktor bana IRON ve FOLIC ASID 1MG yazdı ve her gün aksatmadan kullanıyorum. ve bu ay adetime 7-8 gün kala memelerim Cook hassaslashdi.uc kisimlari acayip aciyor.artik 2 gündür de karin ağrım var.dun ve bu gün erken gebelik testi yardim amma negatif. bu gün de tuvalete kendimi sildiğimde peceteme azaciq pembe akıntı bulashdi. amma adetime daha 3 gün var. hiç Boyle hey yashamamishdim ve düzenli olarak 28 günlük adet dongum var ve hiiic shashmaz. bu nedir arkadaşlar?

Son düzenleme:
Merhabalar,
Yerleşme kanaması olabilir, genelde adete yakın olur, bebek yerleşirken böyle kanamalar olabiliyor. Ve eğer bu yerleşme kanaması ise, testlerde henüz çıkmaz ancak bir hafta içinde idrarda bir kaç güne kanda çıkar. Bu yüzden adet gecikmesini bekleyin eğer adet olmazsanız tekrar test yapın. Henüz erken. Umarım gebesinizdir

ay cox sağolun desteğiniz ichin. inshallah hamileyim dir. insan umutlanmaya daha korkuyor. cunki aadet olduğu zaman da hayal kirikliklarina uğruyor insan.

bu gun baktim birshey yok. amma sert ve karin agrilarim hala davam ediyor. ve tabi ki memeuclarim da fena aciye ve shishmish

O zaman İnshaAllah yerleşme kanamasıdır. Yakında ortaya çıkar varsa. Gönlünüzce olsun İnshaAllah.

selam canim. geç yazdigim icin kusura bakma. New Yorkla Türkiye arasında 7 saat fark var o yüzden. bizde shimdi sabah 08:20 )) konuma gecheyim)) ben cay tiryakisiyim ve turk çayı tüketiyoruz evde. bak shu an demledim .her sabah rutin olan 3-4 bardak cay iciyorum kahvaltıdan önce. bak shu an kokusu sanki rahatsız ediyor. ve dun de dushda hissetim eyildiyim zaman memelerim ashiri terecede acı veriyor. sanki üstünde agirlik var o acitiyor. uçlar desem fenaaa dokundukça canim aciyo. ve yarin regl günüm.dun normal gebelik testi yaptım.amma negatif.eger 20-21inde regl olmazsam erken gebelik testi yapcam. cunki ilk hamilelikte erken gebelik testim regl tarihimde gösterdi o da silik çizgi şeklinde. shu an akıntım da sumuksu sari gibi birshey.o da peceteye sildiğimde renk farki oluyor.kisacasi regle dahil shu an tik yok. görücez bakalım. eğer hamile olursam bununla ilgili konu açıp 1 bucuk yıl icindeki tedavi ne varsa hepsini anlaticam inshallah

Afiyet olsun

Umarım bu belirtiler gebeliktendir ki bana öyle geliyor. Normalde de acır mı göğüsleriniz ?

Test First response alın ondan yapın, ama çıkmayada bilir erkense henüz..

Yumurtlama tarihiniz ne zamandı ?

bu ayin 6 si yumurtlama sunumdu. biz calishmalara 3+8 Dahil olmakla değerlendirdik. 28 günlük dongum var. yarin regl günüm. ve az önce erken gebelik testi yaptım .anlamadim da bir hey. cunki 10 dakikadan sonra silik oldu ve o pembe krem kıvamında gene iceride akıntı var gibi... bekliycez bakalım

Buraya yükleyebilir misiniz testi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…