Adete 10 gün kala yerleşme kanamsı olurmu?

Ola bilir .yumurtlama günüden 6-7 gün sonra olduysa ola bilir

Bende ovulasyondan sonrakı 7 ci gün böyle akıntı gelmişdi pembemsi.Bir de tam adet günümde koyu kahverengi akıntı oldu bir gün az az.
Ben iki adet arasında hiç leke görmedim bu zamana kadar sadece tüp bebek aşamasında görmüştüm ama onun zamanını bilemiyorsun tabi yumurtlama felan ilaçlarla istenilen gün olduğu için oda düşük oldu. Zaten
Bir de sizde yumurtlama akıntısı gibi akıntı varmı?
telefonumdaki uygulamaya göre ovğlasyon zamanında akıntım oldu geneldede yumurtlamam zaten yoğun bir akıntıyla oluyor bu sadece günde bir kere iç çamaşırıma leke şeklinde kirletiyor ıslaklığı hissedince akıntımı diyorum ama bakıyorum lekelenmişim o yüzden bu leke konusunda hiç tecrübem yok ister istemez telaşlanıyorum 2 gündür sol kasıpım da da ağrı olmaya başladı birde gündüz acayip uyku halindeydim hayır olsun inşallah sonucu da gebelik olmasada ki inşallah gebeliktir ama inşallah kist felan değildir umudum o yönde

İnşallah hamilesindir.Ama ben şuan kanamya birlikte akıntın varmı ? Onu sormuşdum.Ara kanama adeta ovulasyon günü olur.Ben de yaşadım bir iki defa.Ama ovulasyon olduktan tam 6 ya 7 gün sonra bir daha kanama ve akıntı olmuşsa muhtamelen gebeliktir.ilişkiden ya döllenmeden 6 gün sonra yerleşmeye başlıyor bebek.Ondan önce kanama olması mümükün deyil.Yani en erken döllenmeden 6 gün sonra ola bilir

Benim ovülasyondan sonraki 6. Günüm yani bugün . Akıntım sadece ilk gün lekelenmeye gelmişti şuan sadece leke görüyorum. Bende yaşadım demişsin ya seninki neydi gebelik mi oluştu

Yani pembe kahverengi arası bu arada yoğun değil ama az bir akıntıyla leke daha çok yani akıntıya göre günde sadece bir kere gördüğüm 3 4 damla kadar bir leke
Yerleşmeye benziyir akıntınız.İnşallah ki yerleşmedir.1 hafta sonra gebelik testi yapın varsa çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…