Adete 1 gün kala belirtiler neler

habibedemir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2024
61
9
26
Adetime 1 gün var. Yumurtlamadan beri geçmeyen göğüs ağrısı ve hassasiyetim var. Ara ara kaşık ağrısı oldu ama 3 gün kala sol kasığımda batmalar oldu bugün de yine bel ağrısı,göğüs hassasiyetim var. 5 gün önce gebelik testi yaptım negatifti böyle durum yaşayıp gebe kalan var mı ?

inanın gebelik ve adet belirtileri aynı en net belirti 5-6 haftada çıkıyor o da adet zaten gecikmiş oluyor idrar testinde çıkar varsa

Adetime 1 gün var. Yumurtlamadan beri geçmeyen göğüs ağrısı ve hassasiyetim var. Ara ara kaşık ağrısı oldu ama 3 gün kala sol kasığımda batmalar oldu bugün de yine bel ağrısı,göğüs hassasiyetim var. 5 gün önce gebelik testi yaptım negatifti böyle durum yaşayıp gebe kalan var mı ?
Yumurtlamanın kaçıncı günü bugün

Bu arada kızlar ben hormon testi yaptirdim tsh ilk önce 6.13 çıktı sonra dahiliyeye gittim tam bir hafta sonra 2. 40 çıktı hic bisey yapmadim kendi kendine yani bide prolaktinim 56 çıktı ikisinede doktor ilac vermedi o yüzden korkuyorum aslinda test yapmaya

Bide dün ve bugün idrara çok sık çıkıyorum daha önce adetten önce böyle olmuyordu sanki insallah psikolojik değildir çünkü bu aralar cok takmaya başladım bu durumu

Ben hamile kaldığımda (yumurtlamadan 2 gün sonra başladı bende belirtiler)
Gözlerim karardı bulantı baş dönmesi
Göğüslerim acımıştı ama çok değil
Kasık ağrısı çok oldu
Ayaklarım acaip ağrıdı öyle böyle değil
Hep bulantım oldu ve ilk aşerdiğim de de daha hamile olduğum kesinleşmemişti zeytinyağlı kuru patlıcan dolması aşermiştim 😂😂
Adetime 8 gün varken idrar testinde çıktı adetime 7 gün varken tekrar test yaptım tekrar çıkınca hemen kan testi verdim kesinleşti

X