adet

SiremimS

İremim~Eslemim
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2008
11.270
1.279
arkadaşlar adetim 6 gün geçmişti ve test yaptırdım kan testi 14,29 çıkmıştı düşük bi sonuç dediler ertesi gün yine yaptırmıştım farklı bi hastaneden bu seferde 9,7 çıktı bi anlam veremedik bu pazaertesi bidaha yaptırcaktım ama bugün aşırı derece kasıklarım ağrıyo ve hafif pempemsi kan geldi akşam üstü şuan düşük mü yapıyorum sizce yardım edin yarın ultrasyona gtcem doktora ama yarını bekliyemiyorum bilgilerinize ihtiyacım var eşimle bize süpriz olmuştu bu gebelik ama şuan kayıpmı etcez bebeğimizi kesin pempemsi kan gelince düşükmüdür kan çoğalırsa yazarım sizlere lütfen bildiklerini zi paylaşın:nazar::emir_bebek::nazar:

canım 6 ay önce banada olmuştu.
adet tarihim 1-2 gün geçmişti test yaptırdım 9 çıkmıştı değer.
pozitif ama yükselmesi gerekli demişti dr'um.
ama yükselmeden bende adet olmustum.
buna kimyasal gebelik diyor dr'lar.
düşük değil normal adet olacak olabilirsin.

canım 6 ay önce banada olmuştu.
adet tarihim 1-2 gün geçmişti test yaptırdım 9 çıkmıştı değer.
pozitif ama yükselmesi gerekli demişti dr'um.
ama yükselmeden bende adet olmustum.
buna kimyasal gebelik diyor dr'lar.
düşük değil normal adet olacak olabilirsin.

sğl canım dün oldum zaten
adet dediğin gibi kimyasal gebelikmiş bugün doktora gttm iyice düşmüş zaten oran peki bidaha hamile olmak istesen hep böle olurmu kimyasal gebelik tekrarlar mı??????

arkadaşlar Adetim 6 Gün Geçmişti Ve Test Yaptırdım Kan Testi 14,29 çıkmıştı Düşük Bi Sonuç Dediler Ertesi Gün Yine Yaptırmıştım Farklı Bi Hastaneden Bu Seferde 9,7 çıktı Bi Anlam Veremedik Bu Pazaertesi Bidaha Yaptırcaktım Ama Bugün Aşırı Derece Kasıklarım Ağrıyo Ve Hafif Pempemsi Kan Geldi Akşam üstü şuan Düşük Mü Yapıyorum Sizce Yardım Edin Yarın Ultrasyona Gtcem Doktora Ama Yarını Bekliyemiyorum Bilgilerinize Ihtiyacım Var Eşimle Bize Süpriz Olmuştu Bu Gebelik Ama şuan Kayıpmı Etcez Bebeğimizi Kesin Pempemsi Kan Gelince Düşükmüdür Kan çoğalırsa Yazarım Sizlere Lütfen Bildiklerini Zi Paylaşın:nazar::emir_bebek::nazar:
Canim Kimyasal Gebelik Yaşamişsin Zaten Kan Değerinde Düşmüş Değer Düşünce Kanama Başlar Başlamiş Da Zaten Doktora Gitmene Gerek Yok Korkulacak Bişi Yok Aslinda Sevin Bence çünkü Hamile Kalabiliyosun Demektir.en Kisa Zamanda Hamile Kalirsin Inşallah.

Mrb canım adetin 6 gün gecikmiş 15 günde gecikebilir hemen teste yönelme bu durumlarda bence, hormonal değişiklik kist vs kanama olabilir bendede olmuştu aynısı 10 gün kadar gecikti adetim sonra lekeler geldi dr beklememi söyledi sonra kilolarca et parçaları geldi içimden düşük çıkmadı testte ama olabilir o kadar kanamaya bebek olsada gitmiştir, o yüzden hayırlısını iste.

X