Adet yerine lekelenme yaşayan var mı

iremniss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2024
12
3
26
Arkadaşlar hepinize selamlar bu ay adet olmam gereken günden 5 gün önce kahverengi lekelenmem oldu ve 4 gün ara ara damla şeklinde devam etti ve hala adet olmadım yani 10 günlük bi gecikmem var beta baktırdım gebelik yok başına böyle bi durum gelen var mı bu lekelenme adet yerine geçiyor mu ? Merak ediyorum yorumlarınızı

Arkadaşlar hepinize selamlar bu ay adet olmam gereken günden 5 gün önce kahverengi lekelenmem oldu ve 4 gün ara ara damla şeklinde devam etti ve hala adet olmadım yani 10 günlük bi gecikmem var beta baktırdım gebelik yok başına böyle bi durum gelen var mı bu lekelenme adet yerine geçiyor mu ? Merak ediyorum yorumlarınızı
Bende 7 8 gun once oldum normal periyodumdan bende de lekelenme seklinde oldu ve asil olmam gereken gunde de regl olmadim. Belki siz de erken olmussunuzdur

Bende 7 8 gun once oldum normal periyodumdan bende de lekelenme seklinde oldu ve asil olmam gereken gunde de regl olmadim. Belki siz de erken olmussunuzdur
Hala olmadım ben de ama regl kanaması gibi asla değildi sanırım sıcaklardan dengesi iyice şaştı ve her şeyin başı olduğu gibi stres çok etkili

Merhaba kist gibi bi durum yok çok şükür çocuk istediğimiz için baktırmıştım çünkü
her ay olma riski var kistlerin. önceki ay yoktur, bu ay kist oluşur. benim de lekelenme seklinde olmustu cünkü ve kist çıkmıştı. basit kistti ama kendiliğinden attı vücut

her ay olma riski var kistlerin. önceki ay yoktur, bu ay kist oluşur. benim de lekelenme seklinde olmustu cünkü ve kist çıkmıştı. basit kistti ama kendiliğinden attı vücut
Vücudunuzun kendi kendine atmasına çok sevindim. Bilemiyorum eğer ki adet olmazsam bir süre daha gidip baktıracağım zaten çıkar varsa

Kızlar bende regli olamadım 12 gündür leke tarzında bi akıntı geliyor da önce basınıza geldimi bu durum

Kanamanız nasıl peki fazla mı lekelenme seklınde mi benim lekelenme şeklinde düzenli kullandığınız başka ilaç var mı

X