Adet sonrasi gogus acisi

yellowdaisyy

Guru
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2008
4.118
18
Merhaba hanimlar adetim biteli 2 gun oldu ve koltuk altindan baslayan gogus arasinda kalan kisim cok aciyor ozellikle dokununca. Ama gerginlik yok sanki biri oralari yumruklamis oyle
aciyor bu agriyi yasayan varmi? yada bilgisi olan. Sabah dr gittim bu agri yoktu aksama dogru basladi. kolumu yukari kaldirirken aciyor fikri olan varmi??

benimde geçen ay göğüs ağrım oldu ben acaba hamilemiyim dedim ama adet olacağımın belirtisiymiş. hatta 15 gün adet olmadan önce 1 haftada adetten sonra ağrıdı.doktora gitmeyi düşünüyordum ama geçti. seninki nasıl bilmiyorum ama benimki öyle bir ağrıydıki sanki emzikli kadınlar olurya sütü gelince sancısı olur. bebek emince geçer aynen öyle sanki içerdeki damarlar şiş ve süt toplanıyormuş gibiydi. seninkide geçer belki hormonal bişeydir. ama devam ederse doktora gitmeyi ihmal etme.

sagol canim ilgin icin.
Ya benimki oyle sut toplanmis gibi degil de sanki biri yumruk atmista sizliyor gibi sisme yok.
zaten suan hamile olmam da mumkun degil adet biteli 3 gun oldu yumurtlamamisim bile :)
bugun biraz daha hafif agrim. Gebelikten ziyade burda Allah korusun basima birsey gelsin istemiyorum
Kendi Ulkemde degilim ve cok basim agrir o yuzden panik oldum.
Soracak kimsede yoktu. Tekrar sagol .

X