Adet sökücü kullanmalımıyım

beklemedeyim12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2023
28
2
28
İyi günler hanımlar yeni evliyim bebek düşünüyorum düzensiz adet oluyorum 4 ay önce doğum kontrol hapını bıraktım ve 2 aydır adet olmadım bugün alttan muayenede ve kanda gebelik yok doktor adet sökücü verdi kullanmalımıyım ader belirtisi olarak 10 gündür göğüs ucu ağrısı var ne yapmalıyım

Ağrı varsa ağrının bitimini bekleyin. O geçtiğinde adet gelecektir. Yani en azından bende öyle oluyor.Doğal yoldan gelsin bence. Baktınız gelmiyor içersiniz.

Ağrı varsa ağrının bitimini bekleyin. O geçtiğinde adet gelecektir. Yani en azından bende öyle oluyor.Doğal yoldan gelsin bence. Baktınız gelmiyor içersiniz.
Bide nakilliyim ilaç kullanmaya korkuyorum eğer olmazsam hamilelik ihtimali varmı sizce 0.100 değer doktor büyük hastanelere yönlendirdi durumun zor dedi

Doktorun verdiğini kullanmayıp forumda alaksız insanların dediğini mi yapacaksınız?

Bide nakilliyim ilaç kullanmaya korkuyorum eğer olmazsam hamilelik ihtimali varmı sizce 0.100 değer doktor büyük hastanelere yönlendirdi durumun zor dedi
Hamilelik hormonu hemen kana karışmıyor, karisması için belli bir süre geçmesi gerekiyor. Eğer düzenli bir cinsel ilişkiniz varsa ihtimal her zaman vardır, adet olmadığınız için. Ama misal en sonki cinsel ilişkiniz bundan 15 gün önce fln olduysa o zaman hamile degilsinizdir, boyle bir iliskiden hamile kalmis olsaydiniz kana karisirdi illa.

Doğru dediniz ben bence doğalından bekliyim en ne zaman adet olursam artık hamilelik için de olmadığım sürece hep şüphe vardır düzenli ilişkim var evliyim yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…