Adet öncesi yumurtlama olur mu?

seyda586

Boy 156—-Başlangıç 56- Güncel 49.0- Hedef 47
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2012
657
590
Merhaba arkadaşlar. Yeni evliyim 23 eylül son adet tarihim genelde 30 günde bir adet olurum. 20 ekimde korunmasız bir ilişkim oldu adet olacağım yumurtlama yoktur şuan diye düşünerek. Acaba gebelik ihtimali ne kadardır ? Hiç reglden 2-3 gün kadar önceki ilişkiden gebe kalan var mı aranızda. Bu konuda bilgisi olan varsa yazarsa çok sevinirim

Bazı kadınlarda ikinci yumurtlama oluyor bende bir kaç kez görmüştüm reglden önce ikinci yumurtlamayı ama değişir kesin değil yani

Bende aynı şekilde zaten reglime az var diye korunmasız ilişki yaşadım ve ikiz gebelik yasamistim

Bende aynı şekilde zaten reglime az var diye korunmasız ilişki yaşadım ve ikiz gebelik yasamistim
Peki adetiniz kaç gün geçince öğrenmiştiniz? Normalde yarın adet olmam gerekiyor ama ilişkiden 3 gün geçmiş oluyor sanırım henüz kanda çıkmaz

Bazı kadınlarda ikinci yumurtlama oluyor bende bir kaç kez görmüştüm reglden önce ikinci yumurtlamayı ama değişir kesin değil yani
Umarım öyle bir durum olmamıştır. Ovulasyon testim olsaydı aynı gün bakacaktım hiçbir yerde bulamadım şimdi 3 gün geçti bikaç gün sonra artık kanda öğrenirim negatifi inşallah

Peki adetiniz kaç gün geçince öğrenmiştiniz? Normalde yarın adet olmam gerekiyor ama ilişkiden 3 gün geçmiş oluyor sanırım henüz kanda çıkmaz
Kana 8 günden sonra geçiyormuş canım valla ben tam ne kadar geçti hatırlamıyorum ama regl gecikmesin 1 hafta içi olan sürede yaptım negatif ti 15 gun sonra doktora gittim söktürücü için hanileymisim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…