adet oncesi sari akinti

yellowdaisyy

Guru
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2008
4.118
18
merhaba kizlar
Adetime 2 gun var ama yaklasik 4 gunden beri benden akinti gelmeye basladi.
adet olucakmisim gibi agrida oldu suan az tabi. ama akinti o kadar barizki adet oldum saniyorum
wc ye gidiyorum yok birsey. bu neden olabilir sizce? birde kafami kaldiramiyorum ya cok uykum geliyor
oructanmi sicaktan mi blemiyorum? umutlanmakta istemiyorum fikri olan var mi?

test yaptim 2. cizgi cikmadi sonra seytan durttu gittim baktim tekrar cubuga 3 saat sonra
2. cizgi silikti. belli belirsiz gibi
neden acab ya ? offf beklemek ne zor

tatlım sarı akıntı üşütmekten oluyor suan aynı sorun bende de var ve cok canımı sıkıyor umarım hamilesindir ama üşütmek de kasık agrısı ve akıntı yapıyor ayrıca o testlerin sanırım yarım saatten sonra geçerliliği yok her sey gönlünce olsun...

canım hamilelerde hep beyaz seffaf bir akntı oluyormus ama umudunu da yitirme adetinin gecmesini bekle belki vardır:44:

merhaba canım gebelik testlerinde ilk 10 dakkada çıkan sonuç doğru oluyo 30 dakika uzun bi süre olmassa kanda baktır ama bikaç gün daha bekle bence bazen dönemsel olabiliyo doktor ulrtasonlamı baktı sana buarada...

aslinda ben testi yaptim 1-2 dk baktim dikkatlice birsey cikayinca attim cope. yani cizgi 10 dk icindemi yoksa daha sonra mi olustu bilmiyorum sonra seytan durttude bakayim dedim tekrar cizgi cok acik pembe ama var yani. belkide usuttum cok wc yede gidiyorum ayiptir demesi. yarin tekrar denicem testi , cok ta umutlanmak istemiyorum ama daha onede testlerimde hic birsey yoktu saatler gecse bile.
belkide kimyasal gebelik bilemiyorum ki?

merhabalar aynı şey bende de oldu dün 1-2 damla pembe -kahverengi akıntı geldi sonra kesildi akşama doğru da beyaz akıntı gelmeye başladı. şu an da test yapıyorum bakalım sonuç inş. pozitiftir.20 si adet günüm acaba yerleşme lekesi mi oldu tam bilemiyorum :KK43:

merhabalar aynı şey bende de oldu dün 1-2 damla pembe -kahverengi akıntı geldi sonra kesildi akşama doğru da beyaz akıntı gelmeye başladı. şu an da test yapıyorum bakalım sonuç inş. pozitiftir.20 si adet günüm acaba yerleşme lekesi mi oldu tam bilemiyorum :KK43:

insallah oyledir. bana bildir snucu kan testimi yaptiricaksin, bende hala akinti var ama sanirim usutmekten bende
adeti bu aksam yada yarin aksam bekliyorum aslinda beklemiyorum
stres yuzunden gecikicek bu seferde , kan testide burda cok pahali beklicem mecbur umudumda yok zaten

insallah oyledir. bana bildir snucu kan testimi yaptiricaksin, bende hala akinti var ama sanirim usutmekten bende
adeti bu aksam yada yarin aksam bekliyorum aslinda beklemiyorum
stres yuzunden gecikicek bu seferde , kan testide burda cok pahali beklicem mecbur umudumda yok zaten

yeşimcim ne oldu akıntın devam ediyo mu? durumunu okudum bende de var aynısı. adet oldun mu sonra

X