Gebeliğe Hazırlık Adet öncesi lekelenme

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sizde iyi ki varsınız. Evet her gün de yeni şeyler öğreniyoruz. İnşallah hep beraber güzel günlerin haberlerini de veririz birbirimize. Allah size de tez olan hayırlı vakitte nasip etsin inşallah

Siz de gençmişsiniz. Evet düzenli ilaçsız adet olabilmemiz gerçekten avantaj. O vakit hayırlısıyla bizler için tez bir vakittir inşallah. Beklemek zor, ama her şeyin hayırlısı başta tabii.

Merhaba kızlar ovulasyon günümü takip ettim ertesi gün yumurta çatladı. 11-12 ekim yumurtlama 13 çatlama. 2 gündür çok garip hissediyorum. Nefes darlığı, kasık ağrısı fakat 2 taraflı yani bir sağ oluyor bi müddet sonra sol oluyor. Kasık ağrısı nefesimi daraltıyor batma şeklinde ince bir sızı gibi. Kasıklardaki ağrı bacağıma da vuruyor uyuşma gibi . Bu kadar erken belirti de olmaz biliyorum ama başka ne sebep olabilir? Bu ay bir de soğan kürü yapmıştım onu yapıp böyle bir etki ile karşılaşan var mı?

Yumurtlama döneminde batma ve ağrı hissettiğim oldu ama sonrasında bu tarz yoğun ağırlar yaşamadım hiç. Soğan kürü yıllar önce yapmıştım kist vardı basit bir kist onu geçirmişti bende. Böyle bir etkisini hatırlamıyorum.
Yorum yapıp sizi etkilemek istemem ama inşallah tutmuştur bu ay ondandır ağrılarınız

İnşallah

hangi hormon yüksekti, progesteron mu östrojen mi ?

Fsh Ve Lh yüksek adetin 3. Günü bakıldı. Östrojen normal. 10 çıktı. Yaşıma göre yüksek buldu doktorum

Aynı durumdayız şuan bende gebelik istiyordum dün leke leke geldi durdu bugün de biraz geldi durdu selpak sürünce geliyor dedim ya adet olcam yada gebeyim gittim negatif çıktı ama adeti sökemiyorum canımı sıkıyor bu durum

Ben hamileyim şuan. Çok şükür bu lekelenmeler beni engellemedi. Çok kafaya takıyordum. Hatta hamile olduğum ayda 4 gün lekelenme oldu bir gece sancıyla uyandım dedim sökülücem herhalde meğer yerleşme ağrısıymış o. Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Size de nasip olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…