Gebeliğe Hazırlık Adet öncesi kahverengi akıntı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Gamze3362

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2021
4
2
30
Arkadaşlar merhabalar adetime 10 gün falan var ama bugün pembemsi çok az bir akıntım geldi.Arkasına kahverengi lekelere dönüştü hafif hafif gelmeye devam ediyor.Bebek istiyorum gebelik belirtisi olabilirmi.2 aydır letu ve çatlatma iğnesi oluyorum ama gecen ay böyle birseyle karsılasmamıstım.Bilgisi olan aydınlatabilirmi. Çok teşekkürler

Arkadaşlar merhabalar adetime 10 gün falan var ama bugün pembemsi çok az bir akıntım geldi.Arkasına kahverengi lekelere dönüştü hafif hafif gelmeye devam ediyor.Bebek istiyorum gebelik belirtisi olabilirmi.2 aydır letu ve çatlatma iğnesi oluyorum ama gecen ay böyle birseyle karsılasmamıstım.Bilgisi olan aydınlatabilirmi. Çok teşekkürler
Adete 10 gün kala olur mu bilmem de çok erken henüz ben adete 10 gün kala kan tahlili yaptırdım negatif çıktı. Ama varmış meğer Adet günüme 2 gün kala başladı kahverengi akıntı 3-4 gün sürdü ve bitti. Test yaptım pozitif çıktı. 10 gün çok erken yumurtlama kanaması falan olabilir o 🙄

Çatlatma iğnesinden 2 gün sonrada gelmişti kahverengi leke ben onu yumurtlama lekesi diye düşünmüştüm.Ama bilmiyorum sanırım beklemekten baska birşey gelmez elden teşekkür ederim.🌺

Çatlatma iğnesinden 2 gün sonrada gelmişti kahverengi leke ben onu yumurtlama lekesi diye düşünmüştüm.Ama bilmiyorum sanırım beklemekten baska birşey gelmez elden teşekkür ederim.🌺
Çatlatma iğnesinden nezmn sonra belde yada kasıkta ağrı oldu sizin. Ben cumartesi iğne oldum bu iki gündür hıc bi belirti yok sanki iğne vurmamışım gbi. Ağrı oluncami acaba yumurta çatlıyor acaba. Belirti ağrı olmayınca catlamiyormu

Ben bu ay hiç ağrı hissetmedim.Geçen ayda göbeğimde çok hafif sızı hissettim birkaç kere o kadar ama yumurtam çatlamıstı sorun olmamıstı.Kişiden kişiye değişiyor.

hanımlar normalde adetim 6-7 gün sürer bu ay sadece 3 gün kanamam oldu ilk gün kahverengi iki gün kırmızı ve sonrasında kesildi bi daha da gelmedi neden olabilir bilen var mı?

X