adet öncesi gebeliğin belirtilerini hissedenler yazarmısınızzzzz

3 güne kadar belli olacak bakalım, hayırlsı olsun.Hiç gecikmez normalde, gecikirse test yapıcamm..

galiba hamileyim, silik çizgi çıktı..dakikalar ilerledikçe de çizgi belirginleşiyor.testi akşam yaptım bir de sabah deniycem bakalım, heyecan verici bi şeyy

Evet canım daha çok erken ama günüm geçti ve belirtilerin hepsi devam ediyor, ikinci çizgi de epey belirgin.Haftaya dr a gitmeyi düşünüyorum..Allah isteyen herkese nasip etsin

daha çok erken, en fazla 20 günlük olabilir.iyice emin olmak istiyorum bir de.doğrusu arkadaşım ne zaman gidilmesi gerekiyor onu bile bilmiyorum bazıları diyor 4, 5 haftadan önce kese oluşmuyor, gözükmüyor..pazartesi gdeyim demi

arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım.8 aylık evliyim ve bebek çok istiyorum artık kendimizce korunmamıdan sonra yumurtlama günlerinde ilk defa bu ay korunmasız cinsel ilşki yaşadık.şimdi adetime 4 gün var heyecanla bekliyorum bende mide yanmaları, sabahları bulantı (açlıktan mı bilmiyorum) göğüslerimin alt taraflarında dokununca ağrı,kasıklarımda ağrı var.ve normalde çok hareketli biriyim ama bu aralar durgunum piknikte bile bugün cansızdım baya. adet belirtileri mi hamilelik mi bilmiyorum sizce test yapsam çıkar mı,çok korkuyorum ve sabırsızım sizce durum nedir :KK43:(

kızlar selam,

benimde regle gunume 6 gun var ama ben son ıkı haftadır aşırı üşüyorum kemimlerime karlar yağıyor sanki birde kasıklarımda zaman zaman oluşan basınç kıramp ve ağrılar var en çokta sağ kasıığımda sizce hamile olabilir miyim

merhaba kızlar 30 aralıkta catlatma ıgnesı oldum regl ayın 14u ama benım acayıp bı kasık agrım var hamıle arkadaslar bu kadar erken kasık agrınız oldumu :44:

Ben de ikinci denememi yaşıyorum şuanda. İlki düşükle sonuçlanmıştı. Şimdi bu ay başladık çalışmalara. Reglim ayın 7'sinde başlamıştı. Takvime göre yaptık çalışmaları. Adetime 5 gün var ancak önceden olan regl belirtilerim de yok şuan.
Normalde sektirmeden vücudumu mahveden regl belirtilerim bile olmaması garip.

X